Cztery pory roku

Wydawnictwo: Mamiko
poezja
LubimyCzytać

Piotr Florczyk - ur. 1978, w Krakowie. Od 1994 roku w Stanach Zjednoczonych, najpierw jako stypendysta sportowy, później jako student na wydziale historii Uniwersytetu Pacyfiku w Kalifornii, który ukończył w 2001 roku.Jego utwory zostały przyjęte do publikacji w TOPOSIE, PRACOWNI, PRO ARTE, POETICE, SZAFIE, którą współredaguje, oraz anglojęzycznym QUERCUS REVIEW.Obecnie mieszka wraz z żoną w okolicach San Diego, w Kalifornii, i szykuje się do dalszych studiów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!