Szaliki szydełkowe

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Crochet scarves! : 16 hip projects for dressing up your look
rękodzieło

Szydełko już dawno przestało być atrybutem starszych pań. W czasach, gdy tak liczy się oryginalność, warto sprawić sobie coś niepowtarzalnego a sposób na osiągnięcie absolutnej niepowtarzalności jest tylko jeden: samodzielne wykonanie danej rzeczy. Co do szydełkowania nie ma nic prostszego niż szalik. Te długie, pełne pętelek i fikuśnych splotów pasy dzianiny bardzo przyjemnie się robi i jeszcze przyjemniej nosi. Do tego, dziergając same, w pełni panujemy nad kolorem, fasonem czy długością. Daj się „omotać”!

juanita | 2015-03-11
Monika | 2011-02-10