Bartolo Longo. Od kapłana szatana do Apostoła Różańca

Wydawnictwo: Rosemaria
Tomasz

Beletryzowana biografia wyjątkowego człowieka. Z dna piekła na ołtarze Kościoła. Oto w skrócie życiorys bł. Bartola Longa. Kapłana szatana, spirytysty, a po nawróceniu oddanego sługi Królowej Różańca Świętego. Wszystko co osiągnął zawdzięczał różańcowi. Z różańcem w ręku zbudował najważniejsze różańcowe sanktuarium świata, nowe miasto Pompeje i wielkie dzieła miłosierdzia w nim. Św. Jan Paweł II nazwał go „wzorem dla współ­czesnych świeckich katolików”.

źródło opisu: http://www.rosemaria.pl/

źródło okładki: http://www.rosemaria.pl/

dzerik | 2017-12-20

Wyjaśnienie skąd pomysł i idea Nowenny pompejańskiej. Warto to wiedzieć.
Polecam.

Emi_ | 2018-07-04