Bliscy i obcy

Wydawnictwo: Bellona
bliscy, obcy, oddaleni, Jan Twardowski
poezja

Cztery jednocześnie wydane tomiki zawierające wybór wierszy i prozy ks. Jan Twardowskiego. Obok tekstów znanych, znalazły się w nich również rozważania publikowane po raz pierwszy - myśli wcześniej wypowiedziane z ambony, teraz przypomniane, a w swej wymowie zawsze aktualne. Wspólnym mianownikiem wszystkich tomików jest człowiek i jego problemy: natura człowieka (Stale w kratkę); relacje...

Wspólnym mianownikiem wszystkich tomików jest człowiek i jego problemy: natura człowieka (Stale w kratkę); relacje międzyludzkie (Bliscy i obcy); człowiek a Bóg - odejścia i powroty(Urodzony dezerter); droga do Boga (Stuknąć w kamień serca). Choć nie są serią wydawnicza, dopełniają
się wzajemnie.

only_me | 2016-04-29