Aniołowie : ich moc i obecność w naszym życiu

Tłumaczenie: Łukasz Malczak
Wydawnictwo: WAM
Lifted by angels
anioł, chrześcijaństwo, biblia
religia
Cegła

Czyż nie są oni wszyscy duchami przeznaczonymi do usług, posłanymi na pomoc tym, którzy mają posiąść zbawienie? Aniołowie są realni. Taką tezę stawia ..., autor książki "W objęciach aniołów". Ale jacy oni są? I kim są? Wiemy, że ważnym zdarzeniem dla ich historii był upadek szatana i jego aniołów. To odsunęło człowieka od Boga. Z drugiej strony poprzez aniołów Bóg czuwał nad narodem...

Aniołowie są realni. Taką tezę stawia ..., autor książki "W objęciach aniołów".
Ale jacy oni są? I kim są?
Wiemy, że ważnym zdarzeniem dla ich historii był upadek szatana i jego aniołów. To odsunęło człowieka od Boga. Z drugiej strony poprzez aniołów Bóg czuwał nad narodem izraelskim. W końcu poza tym dzięki Chrystusowi, Panu zastępów, i Jego triumfowi nad szatanem ponownie połączyliśmy się z Bogiem. Ale anioły też istnieją współcześnie. Na przykład pod postacią aniołów stróżów. Towarzyszą nam też w praktykach religijnym. A także przed śmiercią. Są zatem przy nas w najważniejszych momentach naszego życia. Książkę należy czytać jako zaproszenie do dostrzeżenia aniołów. Z wielu stron.

źródło opisu: http://e.wydawnictwowam.pl/

źródło okładki: http://e.wydawnictwowam.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!