Cel: Andrzej Duda. Przemysł pogardy kontra prezydent zmiany.

Wydawnictwo: LTW
5 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura faktu

Andrzej Duda dla środowisk lewicowo-liberalnych i największych polskich mediów jest jak postać z sennego koszmaru. Wbrew stereotypowi prawicowca to polityk młody, wykształcony, wierny tradycji, ale niestroniący od zdobyczy nowoczesności, do tego lojalny i lubiany. Te i inne „grzechy” nowego prezydenta RP sprawiają, że od chwili przystąpienia do batalii o najważniejszy urząd w państwie znajduje się on w ogniu niewybrednych ataków. Mechanizmy działania tej nowej fali przemysłu pogardy ukazuje niniejsza książka. Autor nie tylko przedstawia w niej sylwetkę polskiego prezydenta – dom rodzinny, lata nauki i pracy, ukochaną żonę i córkę, zainteresowanie polityką i drogę ku prezydenturze – ale także gromadzi szeroki wybór przykładów na to, jak próbuje się go znieważać, pozbawić szacunku oraz poparcia rodaków. Książka ta podsuwa czytelnikowi pytania o źródła i konsekwencje przemysłu pogardy w wersji 2.0.

źródło opisu: www.ltw.com.pl

źródło okładki: www.ltw.com.pl

Roman Dłużniewski | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ferajna spod znaku Sorosów znalazła nowy cel. Prezydent Andrzej Duda.
Ale kiedyś się udławią.

Sławomir | 2016-01-12
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie zgadzam się z opinią Pana ukrywającego się pod nickiem Genzyp. W mojej ocenie, biorąc pod uwagę nie tylko treść ale i wydarzenia ostatnich dni (Trybunał Konstytucyjny, TVP itp.) dochodzę do wniosku, że fala antypisowskiego hejtu sięgnęła zenitu. To nic innego jak pisk odrywanych od koryta świń, które na tą (wybraną w demokratycznych wyborach) zmianę się nie godzą. ZaKODowane pustogłowie postanowiło przywrócić poprzedni ład twierdząc, że demokracja została zniszczona. Ta ich demokracja to zgoda na kradzieże, rozboje, wielomilionowe przekręty oraz pływanie w luksusie za pieniądze umęczonych przez tych amatorów Polaków. Naród wstaje z kolan i ta książka jest tego dowodem.

Czytelnik_perfidny | 2015-12-15

Potworny gniot. Nieczytalne