Le vélo de Mattéo
wiola

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może jeździć rowerem Mateusza! Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Rower Mateusza, Łódka Jurka, Samolot Karola,...

Na serię "Mały chłopiec" składają się m.in. tytuły: Wóz strażacki Jacka, Koparka Marka, Rower Mateusza, Łódka Jurka, Samolot Karola, Auto Artura, Kolejka Błażeja, Autobus Mariusza, Śmieciarka Jacka, Traktor Tadka i Motor Marka.

Pomysł: Nathalie Bélineau
Ilustracje: Alexis Nesme
Tekst: Emilie Beaumont

źródło opisu: https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/475637/

źródło okładki: https://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/475637/

Katarzyna | 2017-06-09
Na półkach: Przeczytane, Mateusz
Przeczytana: 2016 rok

Syn uwielbia tą bajkę a ja znam ją już na pamięć :-)

wiola | 2015-10-18

Książka idalnie opisuje zawód listonosza w przystępny sposób.