Hejże ha! Niech żyje Miś!

Tłumaczenie: Bogumiła Nawrot
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Three Cheers for Pooh
miś, Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek, wymyślony w 1926 roku przez A.A. Milne'a, zdobył światowy rozgłos. W kilkadziesiąt lat później spotykamy się z Kubusiem Puchatkiem, popularnym bohaterem literackim, za sprawą Briana Sibleya, który postanowił opowiedzieć nam, czego Puchatek przez ten czas „dokonał”. Brian Sibley stara się dociec, skąd się wzięło imię Puchatka, jak to się stało, że A.A. Milne napisał opowiastki, które można znaleźć w książkach „Kubuś Puchatek” i „Chatka Puchatka”, i dlaczego dzięki uroczym ilustracjom E.H. Sheparda Krzyś i jego Miś „będą zawsze bawić się wesoło”. Oto dzieje Puchatka, Misia o Małym Rozumku.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl

źródło okładki: http://www.proszynski.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!