Changeling

Okładka książki Changeling Yasmine Galenorn
Okładka książki Changeling
Yasmine Galenorn Wydawnictwo: Berkley Cykl: Sisters of the Moon (tom 2) fantasy, science fiction
Sisters of the Moon (tom 2)
Changeling (Otherworld/Sisters of the Moon #2)
Berkley
2007-06-05
2007-06-05

Druga część świetnej serii Siostry Księżyca.
W tej książce jest wszystko co lubię:magia, zazdrość, namiętność, wampiry, zmiennokształtni, elfy i świetne, dowcipne dialogi.
Jedna z lepszych serii, jakie czytałam.
Tym razem siostrom D'ARTiGO przyjdzie się zmierzyć ponownie ze sługami Skrzydlatego Cienia nękającymi stado zmiennokształtnych Pum.
Zdecydowanie polecam.

Druga część świetnej serii Siostry Księżyca.
Jedna z lepszych serii, jakie czytałam.
Zdecydowanie polecam.

Druga część i bardzo miłe zaskoczenie! Tym razem opowiada Delilah, moja ulubienica, co przyjełam z ogromną radością. O ile w pierwszej części poznawaliśmy dopiero bohaterów, o tyle w tej części akcja biegnie pełną parą. Fabuła bardzo mi się podobała, motyw pająków przegenialny. Z chęcią sięgnę po kolejne tomy.

• 2016
  • Wampiry, Wilkołaki, Anioły itp