Bóg lubi tych, którzy walczą. O męskości, powołaniu i mocy modlitwy

Wydawnictwo: eSPe
Reigia, Bóg, męskość
religia
Bethi

Redaktor „Gościa Niedzielnego”, autor kultowych felietonów opowiada o swojej wierze, powołaniu oraz doświadczeniach Bożego prowadzenia i objawiania się Jego mocy w swoim życiu. Pokazuje, co w świetle wiary znaczy być mężczyzną i jaką rolę odgrywają w tym walka i modlitwa. Przekonuje, że oddanie swojego życia Jezusowi to najlepsza inwestycja, jaką może poczynić myślący rozsądnie człowiek. W...

W książce Bóg lubi tych, którzy walczą przeczytacie m.in.:

jak autor odkrył, że jest łajdakiem;
za co wyrzucono go z ministrantów;
jak w pewne niedzielne popołudnie spadła na niego radość;
jak Bóg go rozpieszcza;
jaką polisę ubezpieczeniową dała swoim dzieciom jego mama;
o oświadczynach w Kaplicy Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach;
jak Bóg daje nam nasz chleb powszedni;
czy mężczyzna powinien być wojownikiem;
dlaczego chrześcijaninowi nie można niczego ukraść;
o uzdrowieniach wewnętrznych i zewnętrznych;
jak Bóg rozmnaża czas;
czym różnią się wiara mężczyzny i wiara kobiety;
dlaczego człowiek nie może pozwolić sobie na neutralność w sferze duchowej;
co jest jedyną bronią diabła;
dlaczego pieniądze są ważne dla chrześcijanina;
co kapusta ma wspólnego z dbaniem o własną duszę;
dlaczego każdy chrześcijanin powinien bronić się przed klerykalizacją;
co jest najważniejsze w seksie;
dlaczego być mężczyzną to przede wszystkim być ojcem;
czy Polacy są narodem wybranym;
o piorunujących skutkach modlitwy pewnego paulina;
co zrobić, aby się nie bać.

źródło opisu: eSPe 2015

źródło okładki: eSPe 2015

Odzio | 2015-11-08
Przeczytana: 07 listopada 2015

Jeżeli jesteś katolikiem, który lekko lub nawet bardzo pogubił się w dzisiejszym świecie. I w morzu medialnego zgiełku i wpływu lewicowo-liberalnych mediów nie bardzo wie co dobre a co złe. To ta książka jest dla Ciebie. Wywiad z redaktorem "Gościa Niedzielnego", który opisuje swoje doświadczenia i wyjaśnia wiele trudny kwestii jak związki tej samej płci, in vitro, komunia dla rozwodników itd. Poza tym opowiada jak zbudować swoją własną relację z Bogiem, oraz co w życiu jest ważne a co kompletnie nie ma znaczenia. Warto przeczytać. Polecam

Piękna, mądra i mocna książka. Dla każdego człowieka powinna być lekturą obowiązkową, zwłaszcza dla mężczyzn.