Zasłony. 200 pomysłów na każde okno

Wydawnictwo: Read Me
hobby

Książka renomowanej projektantki Heather Luke „Zasłony. 200 pomysłów na każde okno” jest poradnikiem, z którego możemy dowiedzieć się, jak najlepiej udekorować nasze okno, aby podkreślić piękno wnętrza, przyciągnąć lub odwrócić uwagę od widoku, jaki rozciąga się za nim, zamaskować pewne niedociągnięcia architektoniczne i nie stracić przy tym na funkcjonalności rozwiązania. Wśród ponad 200 projektów każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeżeli ma tzw. okna problematyczne. Praktyczne rozwiązania i nowe spojrzenie na zasłony, firanki i rolety rozbudzą wyobraźnię każdej pani domu i zachęcą do wypróbowania własnych talentów dekoratorskich.