Okładka książki Powerful and Feminine: How to Increase Your Magnetic Presence and Attract the Attention You Want
Wydawnictwo: Deep Pacific Press poradniki
poradniki
Deep Pacific Press
2011-07-06
2011-07-06

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

„Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka Projektu JIN – międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym mi duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej. W swojej pierwszej na polskim rynku książce pokazuje, jak wzmocnić swoja indywidualność, wejść w głębsze związki z innymi i odkryć na nową własną zmysłowość” [okładka]

Silna i kobieca – czy sam tytuł nie wydaje się Wam drogie czytelniczki intrygujący? Bo dla mnie jest wręcz inspirujący. Proste słowa, a zawierające tak ważne dla nas aspekty. Książka jest skierowana przede wszystkim do kobiet, ale jak sama autorka twierdzi, po podręcznik ten sięgnąć mogą również mężczyźni, choćby w celu lepszego poznania kobiet. Silna i kobieca na blogach i portalach internetowych zbiera same pozytywne recenzje, w blogosferze pojawia się bardzo często i co ciekawe, cały czas budzi pozytywne odczucia.

Każda z nas, nawet jeśli się do tego nie przyznaje, chce być piękna, atrakcyjna, budzić zachwyt nie tylko wśród mężczyzn, ale także w towarzystwie koleżanek. Czasami zastanawiamy się nad tym jak to jest, że są kobiety niemal widoczne z kilometra, od których bije jakiś nieopisany blask i są takie, które mimo tego, że stoją tuż obok są wręcz niewidzialne. Każda kobieta pragnie tez miłości, czułości i bliskości drugiej osoby. W życiu bywa tak, że czasami mamy różne priorytety i niektóre sprawy schodzą na boczny tor, jednak w momentach trudnych bliskość drugiej osoby jest nieoceniona, ale gdy jej brak...? Autorka sporo pisze o wewnętrznym strachu, o tym, co mogłoby się zdarzyć, gdy wracamy wieczorem z pracy, gdy jesteśmy wyzywająco umalowane, itd. Jednak uświadamia nam, że to są tylko czarne myśli, które same przywołujemy i których musimy się pozbyć, by obudzić w nas „kobiecą esencję”.

„Kobieta doświadczająca własnego piękna i radości swego ciała promieniuje Światłem. Gdy na dodatek kocha swoje życie i ma poczucie własnej wartości, owo Światło promieniuje przez skórę. Takie kobiety przyciągają nie tylko mężczyzn, ale także przedstawicielki płci żeńskiej” [1]

Książka napisana jest w formie poradnika, ale dosyć nietypowego. Dlaczego nietypowego? Bo podręcznik zawiera 35 prostych ćwiczeń, które mogą wzmocnić nasz wewnętrzny blask – kobiecy magnetyzm, autorka używa prostego, bardzo przyswajalnego języka, dzięki czemu książkę czyta się z przyjemnością. Osobiście bardzo mi się spodobało swego rodzaju zalecenie Pani Groover, tj. otwieranie książki w dowolnym miejscu i wykonanie ćwiczenia znajdującego się akurat w danym rozdziale. Świadczy to o elastyczności i przydatności książki. Inną ważną stroną tego podręcznika jest to, że autorka nie stawia tylko na urodę, ładne ubranie czy makijaż, owszem, pisze, że warto podkreślać swoje atuty, ale to jest tylko swego rodzaju „przykrywka”. Każda kobieta jest piękna, tylko musi w to uwierzyć.

„Doskonalę zdaję sobie sprawę z istoty ponadczasowości pięknego blasku: jego moc i sposób odnoszenia się do niego to cos o wiele więcej niż zwykła powierzchowność” [2]

Jednak nie we wszystkim zgadzam się z autorką. Troszeczkę drażniło mnie, że Pani Groover inaczej postrzega siłę kobiet niż ja, dawała do zrozumienia, że kobiety są bezbronne i bezradne. Chwilami miałam nawet wrażenie, że kobiety występują w roli szczeniaczków, które trzeba karmić, wyprowadzać i pomagać w całej tej bezradności. Może moje porównanie jest zbyt przerysowane, ale uważam, że kobiety są silne, nawet bardzo silnie.

Silna i kobieca, to bardzo dobry poradnik, zupełnie inny niż wszystkie i niezwykle łatwy w odbiorze. Każda kobieta dąży do ulepszania swojego wizerunku. Jeśli szukacie ciekawych, napisanych przystępnym językiem podpowiedzi jak nabrać wiary w siebie, jak obudzić swoje wewnętrzne piękno, to Silna i kobieca jest obowiązkowa lekturą.

Ocena: 5/6

[1] Rachael Jayne Groover – Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm, Wydawnictwo Studio Astropsychologii, str. 107
[2] j/w., str.120

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii

Książka ta, to idealny zbiór porad dla każdej kobiety, nieświadomej swojego ciała, a także jego wewnętrznej siły, którą mogłaby zdziałać cuda. W pierwszych rozdziałach autorka wyjaśnia czym jest żeńska esencja i dlaczego przestało się ją wykorzystywać oraz opowiada, jak szybko obudzić w sobie moc i magnetyzm. W rozdziałach kolejnych opisuje w jaki sposób żeńska esencja może wpłynąć na życie duchowe i seksualne. Pokazuje jak zwiększyć swój blask i jak zaznaczyć swoją osobę wśród innych. W końcowych rozdziałach opowiada w jaki sposób możemy zmienić naszą planetę poprzez ucieleśnienie czułej i pewnej siebie żeńskiej energii.

Początkowo do książki podeszłam z dystansem, ponieważ myślałam, co takiego może nauczyć mnie książka. Jak być pewną siebie i bardziej zauważaną? Przecież to bez sensu. Jednak zagłębiając się w lekturę moje zdanie uległo zmianie. Po przeczytaniu paru rozdziałów znajomi zaczęli zwracać mi uwagę, że się zmieniłam, a przecież nic w moim wyglądzie się nie zmieniło. Kiedy doszłam do końca książki byłam pod jej wrażeniem. Dzięki niej zmieniłam się. Nauczyłam się korzystać z każdego dnia, emanować energią i stałam się pewniejsza siebie. Ludzie zaczęli mnie zauważać, a chłopcy coraz częściej podrywać.

Narracja jest pierwszoosobowa przez co lepiej nam wpasować się w opisywane aspekty. Dużym plusem są podsumowania rozdziałów, dzięki nim możemy otworzyć książkę na chybił trafił, a i tak będziemy na bieżąco. Kolejnym plusem są ćwiczenia, dzięki którym możemy nauczyć się opisywanych przez autorkę rzeczy. Ciekawym elementem są cytaty umieszczone za początku każdego rozdziału.

Okładka według mnie przyciąga wzrok czytelnika, który ma namiastkę tego co czeka go w środku książki.

Polecam nie tylko "szarym myszkom", ale także osobom, które chcą czuć się dobrze w swoim ciele i czerpać z tego przyjemność.

Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka Projektu JIN - międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej.

O książce Rachael Groover naczytałam się wielu pozytywnych recenzji i przyznam, że byłam zainteresowana tą książką. Więc gdy trafiła do mojej biblioteczki, z wielką chęcią sięgnęłam by ją przeczytać.

Każdy z nas chociaż raz w życiu spotkał kobietę, która swoją osobą przyciąga wzrok nie tylko mężczyzn, ale również i kobiet. Wystarczyło, że weszła do pomieszczenia, a wzrok wszystkich wędrował od razu do niej. Zapewne niejedna z nas zadawała sobie pytanie: Jak ona to robi? Na to pytanie i wiele innych odpowiada książka "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm".

Wiele z nas chciałoby poczuć się w pełni kobiecą i pewną siebie. Skupiać wzrok mężczyzn, czuć się zarówno w swoim ciele jak i w głowie pewnie. Pomoże nam w tym poradnik przesympatycznej i zabawnej Rachael Groover. Ta kobieta poprzez swoje własne doświadczenia, uczy nas jak być silną i kobiecą. Kto by się spodziewał, że takie proste ćwiczenia i porady, zmienią nasze życie? Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy jakie to jest mało skomplikowane. To zadziwiające jakie rezultaty może przynieść wychwalanie partnera, przeżycie uczuć jakie nam towarzyszą czy odpowiedni chód. Sama skorzystałam z paru ćwiczeń i jestem pod wrażeniem.
Bardzo fajną rzeczą jest podsumowanie każdego rozdziału i zestaw 35 ćwiczeń, które pomogą nam wzmocnić swój magnetyzm. Układ treści jest bardzo dobrze przemyślany, a i język autorki jest lekki co pomaga w szybkim i przyjemnym czytaniu.

Jeżeli chcecie poczuć się pewne siebie, silne i zarazem kobiecie to zachęcam do sięgnięcia po poradnik Rachael Groover. Autorka wydaje się być sympatyczną kobietą i swój urok oraz rady przelała na papier, wydając naprawdę bardzo dobrą książkę. Jeszcze raz serdecznie polecam każdej kobiecie bez względu na wiek.

Poradników nigdy nie traktuje z przymrużeniem oka. Podchodzę do nich bardzo osobiście i staram się zaleźć w nich punkty, które adekwatnie pasują do mojej osobowości, bądź stylu życia. Czego się nie spodziewałam to to, że Silna i kobieca zostanie ze mną na stałe, bo nawet podświadomie stosuję wskazówki zasugerowane przez panią Groover.

A pani Rachaer Groover zna się na rzeczy. Jest mówczynią motywacyjną i założycielką Projektu JIN - międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej. W swojej pierwszej na polskim rynku książce pokazuje, jak wzmocnić swoją indywidualność, wejść w głębsze związki z innymi i odkryć na nowo własną zmysłowość.

Książka stanowi pewnego rodzaju dowód na to, że kobieta skupia się jednocześnie na wielu polach; czy to zawodowym, rodzinnym, prywatnym... seksualnym. Mamy podzielność uwagi, potrafimy rozwiązać nie jeden konflikt i odnosimy większe sukcesy zawodowe. Kobieta jest postrzegana inaczej niż dziesięć lat temu - jest nie tylko boginią ogniska domowego, ale także potrafi całkiem sprawnie kierować działem w korporacji, nie mówiąc już o manewrowaniu między karierą a życiem intymnym. Jesteśmy nadal postrzegane jako te bezbronne i niewinne i też bardzo często potrafimy to przeświadczenie wykorzystać. Niemniej jednak nie jesteśmy wcale słabą płcią. Jak być tą niezależną i silną kobietą w świecie, gdzie liczy się przede wszystkim sposób, w jakim postrzegają nas osoby trzecie. I faktycznie, coraz częściej widzę, że kobieta jest stawiana na równi z mężczyzną, choć zdarzają się haniebne przypadki, że nasza płeć znajduje się na przegranej pozycji, ale taki sposób myślenia powoli odchodzi już do lamusa.

Co najważniejsze, nie możemy bać się życia oraz swojej wewnętrznej potrzeby bycia kobietą. Czasami trzeba być uległą i podporządkowaną, kiedy indziej pokazać pazurki i krzyknąć głośne "Veto!" Książka Silna i kobieca uczy, w jaki sposób możemy odnaleźć się w otaczającym nas świecie. Jak funkcjonować i balansować na granicach tego co wolno, a tego co konieczne. Jak zwalczać nasze negatywne emocje i zachowania, a jak "odżywić" naszą duszę. A przede wszystkim musimy nauczyć się kochać swoje ciało i żyć w harmonii z samym sobą i wewnętrznym "ja", tak samo jak umieć rozdzielić strefę seksualności od strefy serca, których drogi nierzadko się krzyżują.

Silna i kobieca jest pisana fantastycznym, bo prostym i przystępnym stylem. Czytając nie odnosimy wrażenia, że to po prostu kolejna pozycja na liście dokonań pewnej profesorskiej tęgiej głowy. Tę książkę pisze kobieta o kobietach i dla kobiet. Nie wytyka błędów, acz delikatnie naprowadza na właściwe tory starając się by czytelniczka sama wpadła na to, co robi źle ze swoim podejściem do życia czy z samym życiem w związku. Podobają mi się zamieszczone ćwiczenia, które pojawiają się pod koniec każdego rozdziału, jak i podsumowanie stanowiące wypunktowanie najważniejszych tez - to ostatnie jest opatrzone stylową ramką z romantycznymi zawijasami, co bardzo przypadło mi do gustu.

Jak już wspomniałam na wstępie, do pewnych książek podchodzę niezwykle osobiście, i nierzadko ma się to w przypadku poradników. Chociaż czasami zapieram się, że "Prędzej uwiedzie mnie "Rozważna i romantyczna", niż "Silna i kobieca". Aczkolwiek zdziwiłam się niezmiernie, że mój umysł zepchnął gdzieś tam na dalekie krańce świadomości, że Silna i kobieca to tylko poradnik. Bo książkę czytałam z ciekawością, a później z rosnącą fascynacją. Eksperymentowałam z zamieszczonymi ćwiczeniami i muszę przyznać, że jestem zadowolona.

A najbardziej zadowolona z książki była moja mama, u której kilka miesięcy temu wykryto raka. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak jedna zwykła książeczka mogła pomóc przeciętnej kobiecie borykającej się z zdrowotnymi problemami. Teraz jest po operacji i nie mogę poznać własnej matki. I chyba mówiła poważnie, że napisze do autorki list z osobistymi podziękowaniami.

Nic więcej nie dodam. Bo skoro moją sceptyczną mamuśkę potrafiła odmienić jedna lektura, to co mogę powiedzieć? Tylko postawić kropkę nad "i".

A pani Rachaer Groover zna się na...

Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka projektu JIN. W niniejszej pozycji, pierwszej na rynku polskim książce „Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm” pani Groover pokazuje jak można wzmocnić swoją indywidualność, stworzyć głębsze związki z innymi i ponownie odkryć drzemiącą w nas kobietach zmysłowość.

„Prawdziwa kobiecość polega na odpowiednim sposobie poruszania się i wyrażania swojej energii, a nie na wyglądzie zewnętrznym”

"Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" to publikacja stworzona z myślą o kobietach. Jest to przejrzyste kompendium o kobiecej sile, które czyta się z przyjemnością. Książka zawiera pomocne rady i wskazówki dzięki którym odkryjesz swoją siłę i zwiększysz pewność siebie. Autorka zamieściła w książce aż 35 ćwiczeń, które niewątpliwie warto wypróbować, by „wzmocnić swój magnetyzm”. Czyż nie każda kobieta chce, by biła z niej elektryzująca energia?. Racheal Jeyne Groover pomoże Ci odnaleźć twoją esencję, nauczy jak ją uruchomić i z niej korzystać.

Układ treści zawartej w poradniku został niezwykle dobrze przemyślany. Jego konstrukcja pozwala na szybkie odnalezienie nurtującego nas zagadnienia i przede wszystkim daje możliwość czytania fragmentów książki bez konieczności pilnowania odpowiedniego porządku - mam na myśli czytanie od początku do końca. W każdej chwili można zagłębić się w wybranym rozdziale i ze zrozumieniem zapoznać się z propozycjami przedstawionymi w nim przez autorkę. Na przejrzystość i wygodę czytania tej publikacji niewątpliwie mają również wpływ ciekawe podsumowania pod koniec każdego rozdziału. Ćwiczenia sugerowane przez autorkę zostały wyróżnione, więc i ich odnalezienie nie powinno przysporzyć nam problemu.

„Silna i kobieca” nie jest poradnikiem zawierającym suche fakty. Autorka z humorem opisuje podejmowany temat, co sprawia wrażenie, że tytuł ten czyta się z lekkością i przyjemnością.

„Ta książka to przepełnione humorem źródło damskiej siły. Dzięki niej kobiety dowiedzą się, że mogą żyć pełnią życia, a także dać wyraz swojemu seksapilowi, pięknu, odwadze i kobiecości”

Kim Barnouin , bestsellerowa autorka ,,New York Timesa"

"Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" to pozycja skierowana do kobiet, które pragną odkryć swoją kobiecość oraz stać się silnymi i niezależnymi! Jestem przekonana, że ta publikacja przypadnie wam do gustu. Gwarantuję wam przyjemną lekturę dzięki której możecie na nowo odkryć swój magnetyzm i znaleźć inne ciekawe wskazówki, które pomogą wam być silną kobietą.

„Prawdziwa kobiecość polega na...

„Silna i kobieca, jak wzmocnić swój magnetyzm” to książka napisana przez Rachael Jayne Groover, piosenkarkę i założycielkę międzynarodowej społeczności kobiet.
„Silna i kobieca” to poradnik dla kobiet, którym brakuje pewności siebie, które nie czują się dość atrakcyjne.
W książce tej czytamy o esencji kobiety, czyli „punkcie E”. Według autorki punkt E to energia, szczęście, moc, naturalność. Czytamy też o pokonywaniu tabu i obalaniu stereotypów i mitów dotyczących przekonań na temat mężczyzn. Znajdujemy w niej także porady dotyczące tego jak aktywować swoją żeńską esencję. Autorka twierdzi, że wystarczy odpowiednio się poruszać, oddychać, chodzić. Dowiadujemy się, że musimy pielęgnować w sobie swoją niepowtarzalność i duchowy związek z otoczeniem.
W książce „Silna i kobieca” czytamy też o tym jak uwidocznić pragnienia kobiece, jak zwrócić na siebie uwagę, jak dostosować się do otoczenia. Dzięki niej uczymy się także jak odkrywać swoje słabe strony.
Według autorki kobieta powinna być odrobinę tajemnicza, nie powinna pokazywać wszystkich swoich atutów od razu na wstępie.
Rachael Jayne Groover proponuje nam 35 ćwiczeń, które pozwolą nam wydobyć z siebie esencję i magnetyzm, a przede wszystkim siłę. Obrazuje nam, jaka jest różnica między pragnieniami serca a racjonalnym podejściem do życia. A przede wszystkim uświadamia nam błędy, jakie kobiety popełniają będąc w związku z mężczyzną. Jest ich pięć i według mnie są one bardzo prawdziwe. Większość z nich popełnia każda kobieta nie zdając sobie nawet z tego sprawy.
„Silna i kobieca” to książka idealna dla kobiet, które nie chcą być w życiu szarymi myszkami. Ja już wiem, że zastosuję się do porad zawartych w tej książce. Bo chcę poczuć się wreszcie prawdziwą kobietą.

Patrzę się w ekran i myślę co napisać. Myślę myślę i co naskrobać nie wiem. Ponieważ dalej o niej myślę, a porady pani Rachel dopiero wtapiam w życie.
Może na początek ta pozycja jest dla wszystkich kobiet, które uważają, że są mało kobiece, chcą nabrać pewności siebie albo uważają, że czas zmienić swoje nastawienie do świata.
Do poradników różnego rodzaju podchodzę dość sceptycznie. Ponieważ już lekturę kilku mam za sobą i nie wszystkie przypadły mi do gustu. Jednak do tego sympatia przyszła już przy pierwszych stronach.

Pani Rachael z humorem w jasny i prosty sposób daje Czytelniczkom porady. Ucieszyłam się, że autorka napisała tą książkę na własnym doświadczeniach. Co bardzo podkreśla i nie kryje się z anegdotami z własnego życia. Dzięki temu Czytelniczki łatwiej identyfikują się z panią Goover. Wiedzą, że nie są same z swoimi problemami, ponieważ kobiety na całym świecie mają podobne problemy.

Każda dziewczyna za nim zacznie czytać tą książkę powinna odpowiedzieć sobie na pytanie jak postrzega kobiecość. Polecam również czytanie jednego rozdziału dziennie. Moim zdaniem ułatwi nam to znacznie przyswajanie treści zawartych w tej pozycji.

Autorka już na samym początku zaznacza, że poradnik jest napisany głównie dla pań, lecz mogą czytać go również panowie, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje wybranki. Osobiście nie poleciłabym go mężczyznom. Nie znajdą w nim nic dla siebie.

Po każdym rozdziale są przedstawione w punktach zasady.Książka zawiera także 35 ćwiczeń, które autorka stosuje w pracy ze swoimi "pacjentkami'.W każdej chwili można do nich wrócić i poćwiczyć jeszcze raz.

To poradnik godny uwagi. Zapewne pomoże wielu kobietom, trzeba tylko "otworzyć" się na to co che nam wskazać.

Za książkę dziękuję Studiu Astropsychologi.

Do poradników różnego rodzaju...

Zapewne każdy z nas zna taką osobę, która choć nie jest istną pięknością (w końcu piękno to pojęcie względne, a i o gustach się nie dyskutuje) to przyciąga spojrzenia wszystkich obecnych. Nie jedna z nas marzy, aby to właśnie na nią były kierowane te spojrzenia. Można to łatwo osiągnąć, wystarczy zadbać o kilka czynników, które w swoim poradniku przedstawia Rachael Jayne Groover pt. "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm".

Rachael Jayne Groover to mówczyni motywacyjna, piosenkarka, a przede wszystkim założycielka Projektu JIN, który skupia rzeszę kobiet zajmujących się rozwojem osobistym i duchowym płci pięknej, a także wzajemnym wsparciem. W poradniku, który postaram się Wam pokrótce przedstawić, pokazuje, jak wzmocnić swoją osobowość i indywidualność, a także jak odkryć w sobie na nowo zmysłowość. Pięknie brzmi?

Poradnik Groover składa się z 16 rozdziałów, które ukazują znaczenie pewnych zachowań. Dodatkowo poradnik wyposażony jest w 35 ćwiczeń, które pomogą kobiecie w osiągnięciu tych magnetycznych spojrzeń, ale poza tym, aby poczuć się pewnie i co najważniejsze, atrakcyjnie. To wszystko jest możliwe, gdy dostosujemy się do ćwiczeń, jakie oferuje nam Rachael. Nie są to trudne zadania, wymagają jedynie skupienia i samozaparcia. W końcu nie jest trudne nauczyć się chodzić bardziej zmysłowo, do czego namawia autorka. Ważnym czynnikiem jest także mowa ciała i tego, jak się wysławiamy. Nasze spojrzenie również gra tu istotą rolę.

Ponadto, cały poradnik jest ładnie wydany, czcionka nie męczy oczu, okładka przyciąga wzrok. Styl autorki jest lekki, prosty, więc nie powinien nikomu sprawiać kłopotów. Wszystko ładne i przejrzyście napisane, więc nie będzie problemów ze zrozumieniem zawartych w poradniku informacji. Muszę przyznać, że kilka z tych ćwiczeń daje naprawdę duże efekty.

Czy polecam? Jak najbardziej. Jeżeli któraś z Was z jakiegoś powodu czuje się gorsza od innych, jest nieśmiała, niepewna swojego wyglądu i kobiecości, powinna zajrzeć do tego poradnika. "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" pomoże wielu kobietom otworzyć się na ludzi, uczucia. Być kobietą to piękna sprawa, więc wykorzystajmy wszelkie możliwe sposoby, aby podkreślić swoje naturalne piękno. Polecam!

*Książkę zrecenzowałam dla wydawnictwa Studio Astropsychologii

Na półkach: , , , , , ,

Dziś przyszła pora na coś zupełnie innego. Otóż przeczytałam pierwszą książkę w życiu, która dotyczy rozwoju osobistego, który staje się coraz popularniejszy i modniejszy. Jesteście ciekawi wrażeń? O nich za chwilę, a teraz chciałabym przybliżyć postać autorki. Kim jest?

Rachel Jayne Groover jest to piosenkarka, mówczyni motywacyjna, a także założycielka Projektu JIN, czyli międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne kobiety.

W dzisiejszych czasach niestety, ale większość z Nas żyje w nieustannym biegu. Praca, rodzina, obowiązki pochłaniają większość kobiet doszczętnie. Dlatego ta publikacja Drogie Panie jest stworzona specjalnie dla Was. Nie chodzi bowiem o wygląd zewnętrzny, a wnętrze i energię, której nie jesteśmy świadome, że ją posiadamy.

Publikacja "Silna i kobieca..." składa się z 16 rozdziałów, które jak sama autorka zaznacza można czytać po kolei, jak i wyrywkowo i w dowolnej kolejności. Autorka opisuje, że siła tkwi we wnętrzu kobiety. Pokazuje,że kobiety mają w sobie punkt - E, czyli energię na co z kolei się składa szczęście, moc i naturalność. Kolejnym etapem w jaki wprowadza nas autorka jest żeńska esencja, która jest energią wewnętrzną i uczymy się aktywacji naszej kobiecości. Kluczową rolę spełnia tutaj też kobiece łono, którym jak się okazuje też kobiety potrafią mówić. Następnym pytaniem na jakie szukamy odpowiedzi jest czy żeńska esencja wpływa na rozwój duchowy? W książce także poznamy ważny aspekt jaki dotyczy relacji damsko - męskich i dowiemy się jak przyciągnąć tego "jedynego". Każdy rozdział poparty jest podsumowaniem. Ponadto możemy tutaj znaleźć, aż 35 ćwiczeń, które mają na celu oczywiście podniesienie kobiecego magnetyzmu.

Reasumując poradnik autorstwa Rachel Jayne Groover jest napisany przejrzyście i zrozumiale. Dostaniemy tutaj porcję porad jak być silną i kobiecą, ale jednocześnie nie odpychać innych, a także sposoby na uniknięcie podstawowych błędów w relacjach damsko - męskich. Ta książka pomaga odkryć w sobie ukrytą energię, której często bardzo potrzebujemy i którą można z powodzeniem czerpać z kobiecego łona.

"Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm" to publikacja dla kobiet, które pragną odkryć w sobie siłę przyciągania i magnetyzm. Chcesz poczuć się silna i kobieca? Zachęcam do lektury tejże publikacji autorstwa Rachel Jayne Groover, a jestem przekonana, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie i odkryje w sobie coś na nowo.

Za udostępnienie egzemplarza do recenzji serdecznie dziękuje Wydawnictwu Studio Astropsychologii.

Recenzja pochodzi z mojego bloga:

Nigdy nie przepadałam za czytaniem poradników, jednak ten tytuł bardzo mnie zaciekawił. Czytało się naprawdę bardzo dobrze. Wszystkie wyjaśnienia są zrozumiałe, a dodatkowo zamieszczono ćwiczenia do tego bardzo proste, które pomogą zagubionym, niepewnym kobietom odnaleźć ten magnetyzm. Polecam.

• Poradniki
  • Egzemplarze recenzenckie