Krótka historia pszczelarstwa polskiego

poradniki
Siuks

Kolejna historyczna pozycja znanego miłośnika i znawcy tematyki pszczelarskiej. Ta, wbrew tytułowi wcale nie krótka historia, pozwala współczesnym pszczelarzom i miłośnikom pszczelarstwa doszukać się swych korzeni. Liczne cytaty i odnośniki pozwalają skutecznie weryfikować źródła naszej historycznej wiedzy na temat naszej polskiej pszczelarskiej historii. Na szczególną uwagę zasługują ryciny....

Na szczególną uwagę zasługują ryciny. Z pietyzmem odtworzone, często niepublikowane dotychczas, stanowią o wielkiej wartości tej książki.
Gorąco polecamy, zarówno pszczelarzom, jak i miłośnikom historii pszczelarstwa polskiego.

źródło opisu: Sądecki Bartnik

źródło okładki: Sądecki Bartnik

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!