Choroby koni i i ich leczenie

Tłumaczenie: Joanna Krawczyk
Wydawnictwo: Muza
Vet clinic horses
9788373198579
koń - choroby
flora i fauna

Choroby koni i ich leczenie to obowiązkowa lektura dla każdego właściciela koni. Poradnik wyczerpująco informuje o końskich dolegliwościach - znajdziemy w nim objawy konkretnych schorzeń (poparte zdjęciami), ustalenie prawdopodobnych przyczyn oraz sposoby leczenia. Schematy ilustrujące budowę konia ułatwią identyfikację choroby. Poradnik w żadnym wypadku nie zastąpi lekarza weterynarii, a jedynie jest zbiorem cennych porad, dotyczących schorzeń i ich leczenia.

ot-byt | 2013-06-24
Przeczytana: 2009 rok

Nic konkretnego. Ledwie nakreślone, ogolone ogólniki. Jedyny plus to rysunki przekroju np. oka; układu pokarmowego, oddechowego itp.

| 2013-06-05
Przeczytana: wrzesień 2009

Wszystko opisane strasznie powierzchownie, bardzo słaba publikacja. Jedynym plusem są chyba ilustracje budowy oka, układu pokarmowego, oddechowego itd.

Samaneri | 2014-11-25
Przeczytana: 05 października 2014

Niestety, ale w tej książce nie znajdziemy nie wiadomo czego. Brak konkretów i szczegółowych opisów, wszystko jest opisane krótko, ubogo, tematy nie są dostatecznie rozwinięte. Równie dobrze można otworzyć Wikipedię i znaleźć to samo, a może i więcej. Ja tą książkę przeglądnęłam w jeden dzień, bo nie nalazłam w niej nic, na czym bym była skłonna zatrzymać się na dłużej. Niczego nowego się z tej książki nie dowiedziałam, nie polecam.

AGAT | 2013-11-11
Walcz | 2013-09-28