Secrets of a gentleman escort
karollllllla

Annora Price-Ellis od śmierci rodziców laty spędza czas na wsi, przyjmując wybieranych przez ciotkę kandydatów na męża i konsekwentnie każdego odrzucając. Kiedy kolejny okazuje się wyjątkowo uparty, Annora wynajmuje kawalera do towarzystwa, Nicholasa D’Arcy’ego, który ma odegrać rolę jej narzeczonego. Ma nadzieję, że teraz ciotka się podda, a ona poczeka na prawdziwą miłość. Niestety intryga wkrótce wychodzi na jaw. Nicholas zostaje rozpoznany, a Annora może stać się bohaterką skandalu…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

książek: 2019
Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))