Kawaler do wynajęcia

Okładka książki Kawaler do wynajęcia
Bronwyn Scott Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Hulaki, którzy czynią mężów zazdrosnymi (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Hulaki, którzy czynią mężów zazdrosnymi (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
Secrets of a gentleman escort
HarperCollins Polska
2015-09-18
2015-09-18
Barbara Ert-Eberdt
romans intryga kawaler narzeczony skandal miłość

1974

Lekka, przyjemna i zabawna. W sam raz żeby chociaż na chwilę zapomnieć o codzienności. Polecam

2003

Lekka, zabawna, z małą ilością błędów edytorskich ale sama historia (Purytańska Anglia i męskie usługi do kupienia) tak nierealna, że niemożliwa do strawienia.

2042

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Dodaj cytat z książki Kawaler do wynajęcia