Haft przestrzenny

Wydawnictwo: RM
Dimensional embroidery
rękodzieło

Haft przestrzenny, łączący szycie tradycyjnym sposobem z szyciem trójwymiarowym, wykonuje się cienką wełną i jedwabiem. Przedstawione w książce przedstawione projekty są wielofunkcyjne: można je wykorzystać, tworząc obrazy, poduszki, pokrywki szkatułek, ozdobne pudełka, koce. Szczegółowe omówienie podstawowych narzędzi pracy, technik haftowania i materiałów pozwala tworzyć niepowtarzalne i subtelne dzieła. Schematy i wyjaśnienie poszczególnych etapów pracy krok po kroku ułatwiają naukę haftu przestrzennego, a kolorowe ilustracje przedstawiają gotowe projekty.

mamamady | 2011-07-02

świetny, polecam dla samego podziwiania, bo u nas to chyba wstążki jedwabne są nie do zdobycia..

jawora | 2013-05-27
chaga | 2012-03-29