Książka Roku 2018

I hate you

Wydawnictwo: Poligraf
karollllllla

Loretta Bailey to rudowłosa piękność, która niedawno zaczęła pracę w “One” - jednej z najlepszych redakcji na świecie. Zaczyna spełniać swoje marzenia i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że jej partnerem w pracy okazuje się znienawidzony przez dziewczynę sąsiad - Zack Mayer. Mężczyzna charakteryzujący się niesamowitą urodą, ale też i złośliwością. Czy nienawiść przeszkodzi bohaterce w...

Czy nienawiść przeszkodzi bohaterce w wykonywaniu zadań? Co jeśli nienawiść zamieni się w coś głębszego? Co się stanie, jeżeli przerodzi się ona w miłość?

Porywająca powieść o tym, jak cienka granica jest pomiędzy nienawiścią a miłością.

źródło opisu: http://www.empik.com/i-hate-you-goj-patricia-cindy...(?)

źródło okładki: https://www.wattpad.com/story/32735265-i-hate-you-☯-z-m-%2b-part-2

Papaveryna | 2015-11-07

Fatalne dialogi, akcja się ciągnie, fabuła pozbawiona jest większego sensu i pełna nieścisłości. Moim zdaniem to opowiadanie mogłoby sobie funkcjonować z powodzeniem na jakimś blogu natomiast wydanie go raczej nie było dobrym pomysłem.

szczescie | 2015-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2015

Loretta to rudowłosa piękność, która pracuje w redakcji. Zaczyna spełniać marzenia i wszystko by szło dobrze gdyby jej partnerem nie został irytujący przystojny sąsiad Zack.
Aczkolwiek mają nić porozumienia, zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu, sami nie wiedzą co ich do siebie przyciąga.
Jednak to nie wszystko, Loretta miała bardzo ciężkie dzieciństwo jej ojciec był tyranem - potworem, który tylko pił i bił ich za cokolwiek. Niestety skończyło się na tym, że zabił własnego syna, jej brata Alexa. Teraz kiedy wyszedł za wcześnie z więzienia chce się z nią zobaczyć.
Czy poradzi sobie z nienawidzącym ojcem? Czy będzie mogła mu spojrzeć w oczy?
Czy Zack jej pomoże i między nimi wytworzy się miłość?

Tego się musicie przekonać kiedy przeczytanie świetną książkę, przynajmniej moim zdaniem.
Uważam, że książka jest bardzo fajnie napisana, ciągle się coś dzieje. Bardzo dużo humoru, który jest zawarty w historii oraz cały czas miałam nadzieje, że to tym razem się pocałują :)...

Angie | 2015-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2015

Spodziewałam się po tej książce i to z takim tytułem czegoś WoW ... takiego 'Pięknego drania' w wydaniu polskiej autorki. Niestety zawiodłam się, bo oczekując na książkę z jajcem dostałam przepychanki z przedszkola (nawet jednostronne, bo on się tylko szczerzył).
Ja się pytam gdzie ta tytułowa nienawiść? na okładce jest napisane "Porywająca powieść o tym, jak cienka jest granica pomiędzy nienawiścią a miłością" dla mnie to niezgodność produktu z opisem.
Za każdym razem gdy czytałam, że ktoś rechotał robiło mi się słabo... Gdyby nie fakt, że to była moja jedyna książka zabrana w długą podróż nie dałabym rady jej przeczytać.

Nieistotna | 2015-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2015

Dawno się tak z żadną lekturą nie męczyłam. Bezsensowne dialogi, mało śmieszne, przedszkolne niemalże przekomarzanki, tytułowej nienawiści brak. No, może poza tą, którą żywiłam do tej pozycji. Nie byłam w stanie poczuć sympatii to żadnej z wykreowanych postaci. Poddałam się po ok. 215 stronach, dalej już nie mogłam wytrzymać. Z plusów: ładna okładka, niezły pomysł na historię. Szkoda, że się nie udało.

ToTylkoWspomnienie | 2015-08-06

Książka najlepsza w swoim rodzaju.Super wciągająca akcja. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

Jessica Blue | 2015-09-13

Jestem z tobą od początku, od wattpada. Gratuluję serdecznie.

@jejwysokoscbokk

ania1208 | 2015-11-08
Przeczytana: 05 listopada 2015

Jest to naprawdę ciekawa książka. Nie jest nudna, bo ciągle coś się dzieje. Dialogi są świetne! Kocham humor, który zawarty jest w tej historii! Szczególnie podobała mi się akcja w hotelu oraz kiedy oboje utknęli w samochodzie tej gosposi!
Jednak obok tych humorystycznych akcji jest też to coś. Tutaj jest to przeszłość głównej bohaterki. W tej sytuacji najbardiej podobał mi się list, który autorka zamieściła w swojej książce.
Nie będę mówić więcej, sami się przekonajcie, że warto przeczytać tę książkę! Będę do niej wracała, ponieważ jest godna uwagi!

Gojek91 | 2017-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Pomysł na książkę fajny, tylko bardzo słabo napisana. Dialogi takie drętwe, postacie nijakie... jakoś mi się to wszystko kupy nie trzymało. Niby się nienawidzą, niby się dopiero co poznali a już nadaja sobie przezwiska (które też mi jakoś nie pasowały ;p ) i nocują u siebie jak starzy przyjaciele. Loretta jak dla mnie była całkowicie sztuczna. Ledwo dobrnęłam do końca. Czytając miałam wrażenie, że książkę napisała jakaś młodziutka dziewczyna. Sprawdzałam nawet info o autorce ale nie znalazłam nic na jej temat. Zatem to debiut niestety kiepski.

Agi | 2017-03-21

Pomysł może i dobry ale to zdecydowanie za mało zeby można to nazwać książką. Dialogi długie, może czasami śmieszne ale tylko na poczatku. Głowna bohaterka zaczynała mi już działać na nerwy wieczna maruda i złośnica nic mądrego nie miała do powiedzenia. Mam nadzieję , że autorka dalej bedzie sie rozwijać zawsze to pierwsze koty z płoty .

torii81 | 2017-07-23
Przeczytana: 12 kwietnia 2017

Naprawdę cudowna książka, bardzo przyjemnie się ją czyta i w moim przypadku ciężko było się od niej oderwać. Idealna na lato.