Wilq Superbohater. Gdyby mała foczka walczyła z małą pandą

Cykl: Wilq Superbohater (tom 22)
Wydawnictwo: BM Vision
komiksy
NNN

Czemu archeologiczne znalezisko zagraża bezpieczeństwu Opola i porządkowi świata? Czy podróże w czasie mogą wpłynąć na rozwój turystyki w niedużym województwie? Ile cali maja łącznie wszystkie "plazmy" w Opolu? Co bądzie, gdy połączy się czarną mszę ze sprzedażą niemieckich garnków? Jak arcydzieła literatury pomagają w inwazji kosmitów na ziemię? Czy można pić alkohol w zakrzywionym tunelu nadprzestrzennym? Czy redaktorzy portali internetowych potrafią nazwać wszystkie części kobiecego ciała? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w najnowszym komiksie braci Minkiewiczów.

źródło opisu: www.wilq.pl

źródło okładki: www.wilq.pl

Domeru | 2019-04-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 01 kwietnia 2019

Tym razem o czasie, podróżach w, archeologii, równowadze i książkach z drugim dnem. Polecam - można się dowiedzieć, czemu dinozaury powyginały.

ilcattivo13 | 2016-10-09
Przeczytana: 22 sierpnia 2015

(recenzja pierwotnie ukazała się na Szortal.com)

Trzy filary spektakularnie pomarszczonego fotela

Hubert Przybylski

Bo czasami jest tak, że się nie ma siły. Nie ma się siły stać, nie ma się siły siedzieć, nie ma się siły leżeć, nie ma się siły spać*... Nie ma się też siły czytać, grać w Fifę czy inszego Wiedźmaka, a o przepraszaniu Żydów za najstarszego antysemitę na Ziemi nie wspomnę, bo wciąż nie mam siły. I w takim to okresie bezsiły przed normalnym zdrowym czło... nieświeciem zostaje postawiony kłest. Może to nie główny wątek, ale do skompletowania wszystkich arcziwmętów potrzebny, a i mający niebagatelne znaczenie dla całości doczesnej rozgrywki. W moim przypadku tym kłestem było napisanie recenzji dwudziestego drugiego zeszytu Wilqa.

"Tylko tyle?", zapytacie zdziwieni. Cóż. Dziwnym nie jest.

Po pierwsze primo, już na samym wstępie mentalną blokadę na proces poznawczy komiksu normalnemu zdrowemu czło... nieświeciowi zakłada tytuł zeszytu. Gdyby mała foczka walczyła z małą...