Gumowe rękawice czy fajne buty?

Tłumaczenie: Beata Hrycak-Domke
Seria: Kameleon
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Rubber gloves or Jimmy Choos?
powieść,

Marzenia Ruth o radosnym przykuciu się do kuchennego zlewu w imię małżeńskiego szczęścia zostają rozwiane. Chłopak porzuca ją w dniu wręczenia uniwersyteckich dyplomów, mając w kieszeni bilet w nieznane. Szukając pociechy wśród przyjaciół, którzy podobnie jak ona stoją w obliczu poważnych życiowych wyborów, Ruth wytycza sobie misję zdobycia odpowiedniego męża. Świeżo upieczeni absolwenci podążają ścieżką samopoznania i zagłady przez rozliczne atrakcje i pułapki życia w Londynie. Przezywając wzloty i upadki, zabawne perypetie, okropne przygody erotyczne oraz stając twarzą w twarz z twardą rzeczywistością, grupka przyjaciół odnajduje wreszcie swoje miejsce w świecie. Poznajemy je w zakończeniu powieści, które jest równie nieprzewidywalne jak samo życie.

longeared | 2014-08-05
Madzia | 2014-01-22