SMS miłosne

Tłumaczenie: Małgorzata Mirońska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Sms love
hobby

Wysyłane z komórki do komórki SMS-y są dzisiaj popularną i bardzo lubianą formą komunikowania się. Szybkość przekazu i zwięzłość komunikatów to przydatne narzędzia zwłaszcza dla niecierpliwych i zakochanych. Bogaty zbiór SMS-owych sentencji, "złotych myśli" i wierszy - romantycznych, dowcipnych, namiętnych, prowokacyjnych lub tęsknych i rzewnych - będzie bogatym źródłem inspiracji oraz zachętą do rozwinięcia kontaktów towarzyskich, do flirtowania, umawiania się na mniej lub bardziej zobowiązujące spotkania albo przekonania partnera o żarliwości uczuć. Zbiór uzupełnia wykaz najczęściej używanych skrótów oraz amorikonów.

Aga | 2014-03-09
Przeczytana: 31 maja 2008