Turcja. Wybrzeże

Okładka książki Turcja. Wybrzeże Sławomir Adamczak, Witold Korsak
Okładka książki Turcja. Wybrzeże
Sławomir AdamczakWitold Korsak Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal GO! turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Pascal GO!
Pascal
2014-01-01
2014-01-01
turcja wybrzeże tureckie przewodnik pascal go plaże marmaris zabytki

Okładka książki Praga Sławomir Adamczak, Dorota Chmielewska, Katarzyna Firlej-Adamczak
Praga Sławomir Adamczak,&...
Okładka książki 8000 m n.p.m. Dach świata. Historia zdobywania najwyższych szczytów Sławomir Adamczak, Piotr Pustelnik
8000 m n.p.m. ... Sławomir Adamczak,&...

kieszonkowy przewodnik po Wybrzeżu Turcji idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą podróżować na "swoją rękę", świetnie opisane rejony, a także zabytki, które warto zwiedzić, pojawiają się także informacje na temat tego, gdzie najlepiej przenocować oraz gdzie zjeść w danym miejscu, informacje są całkiem aktualne, ponieważ przewodnik jest z 2014 roku, jest kilka niesamowitych fotografii, które wręcz zachęcają do zwiedzenia danego zabytku albo miejsca, jak np. ruiny

na wstępie pojawia się kilka informacji, np. na temat żółwi, środowiska naturalnego, mały zarys historyczny oraz kulturalny, co warto spróbować i czego się napić, a także jest "mini" słowniczek oraz kalendarium ważnych świąt państwowych

przewodnik nie jest obszerny, ale do szybkiego zapoznania się z Wybrzeżem jest w porządku, a tak jak wspominałam, idealnie nadaje się do wzięcia go ze sobą, czy do plecaka czy torby, i mieć go przy sobie ;)

cena na okładce, to 24,90 zł, ja zakupiłam za 9,90 zł i wiem, że w różnych księgarniach kupi się za dużo taniej niż ta cena detaliczna (która moim skromnym zdaniem jest przesadą)

• 2015
  • Posiadam 💸