Dżins. Projekty aplikacje dekoracje

Wydawnictwo: RM
Creare jeans
dżins, szycie, krawiectwo
rękodzieło

Praktyczny, wygodny, niedrogi, wytrzymały i łatwy do prania, dżins wyraża swobodny styl życia, pragnienie przeżywania przygód i ekstremalnych sytuacji.Dżins, stał się już legendą, jest tkaniną o wszechstronnym zastosowaniu. Może nawet przeistoczyć się w strój wieczorowy - stanie się szczytem luksusu i elegancji, jeśli ozdobimy ubranie wykwintną koronką, jedwabnym haftem, koralikami lub perłami. Z tej wspaniałej tkaniny mogą powstać przeróżne rzeczy: torebki, pokrowce na kanapy, zasłonki, buty, poduszki, przeróżne etui. W tej książce podpowiadamy jak sprawić, by dżinsowe spodnie nabrały indywidualnego charakteru, czyli stały się jedynymi w swoim rodzaju, albo... jak zrobić z nich coś zupełnie innego i niezwykłego. Dzięki jasnym opisom oraz ilustracjom nawet początkujący osiągną dobre efekty i wiele satysfakcji.

Ramen | 2016-11-14
magret | 2013-07-18