Niagara - Liesching Thomas

Wydawnictwo: Egmont Polska
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
5908215001940
hobby

W dzikim nurcie Niagary nieustraszeni poszukiwacze diamentów walczą z wodą i ze sobą nawzajem, aby zebrać klejnoty ukryte wzdłuż brzegów rzeki. Niestety, niektóre z drogocennych kamieni znajdują się w dole rzeki, niebezpiecznie blisko wodospadu. O, tak! Jest i wodospad! Porwie tych spośród wioślarzy, którzy nie będą dość ostrożni! zabawa toczy się na trójwymiarowej planszy, przedstawiającej rzekę oraz słynny wodospad Niagara. Podczas gdy uczestnicy zabawy wiosłują w dół i w górę rzeki, próbując zebrać drogocenne kamienie i bezpiecznie dotrzeć z ładunkiem na plażę, nurt rzeki nieustannie pcha ich kanoe ku otchłani wodospadu. Gra zapewnia wspaniałą zabawę całej rodzinie, oferując graczom wiele różnorodnych strategii, pozwala planować swoje ruchy i wykradać sobie nawzajem klejnoty. Niagara to bardzo dynamiczna gra planszowa, która zafascynuje graczy w każdym wieku!

krystyna kalinowska | 2012-03-14

Ciekawie pokazana ludzka determinacja w dążeniu do celu

Na półkach