Mysza i Niedźwiedź mają dziecko

Wydawnictwo: Nowy Świat
8373861947

Mysza i Niedźwiedź mają dziecko jest trzecią częścią przygód sympatycznej pary. Mysza i Niedźwiedź adoptują dziecko, małego kotka, co wiąże się z szeregiem prześmiesznych sytuacji. Okazuje się, że niełatwo jest być rodzicem. W rodzinie zachodzą ogromne zmiany, ponieważ maleństwo”, jak to zwykle bywa, wpływa na zachowanie i nawyki swoich rodziców. Czy Mysza i Niedźwiedź potrafią się zmienić? Czy my, dorośli, zdajemy sobie sprawę, jak bardzo wychowują nas nasze dzieci?

Ensui-Szyszka | 2017-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Yyy... Chyba miało być śmiesznie, niestety wyszło głupio.
Jak można tak wydać książkę? Tekst tylko na jednej stronie, rzymska numeracja, zerowe marginesy. Oczy bolą!

Anna Boruch | 2016-01-19
ASIa_K-a | 2015-12-29