W pułapce wątpliwości

Cykl: Ida wśród Magnolii (tom 10)
Wydawnictwo: Edipresse
Enttauscht - verfolgt - verliebt!/Vor dem groben Sturm
romans, saga niemiecka
Amanda

Młoda arystokratka Ida von Waldenburg przejmuje zarządzanie rodzinnym majątkiem. Nowa sytuacja stwarza szansę na jej błyskotliwą karierę, ale jednocześnie budzi rodzinne konflikty. Osłodą w tej trudnej sytuacji są dla Idy wierni przyjaciele, niespodziewana miłość i... obłędny zapach magnolii, rosnących w dworskim ogrodzie. Liliana wzięła głęboki oddech, aż z jej piersi wyrwało się...

Liliana wzięła głęboki oddech, aż z jej piersi wyrwało się westchnienie.
- Idko, tak się wstydzę... Nie panowałam nad tym, co mówię.
Ida czekała, a kiedy zapadło milczenie, delikatnie spytała:
- Co mu powiedziałaś, Lileczko?
- Że jeśli mój były mąż nie siedzi jeszcze w samolocie, to zrobimy sobie numerek, a Łukasz może być pewny, że będzie się działo, bo w przeciwieństwie do niego Robert jest rewelacyjny w łóżku.
Ida wstrzymała oddech.
- Lil, na Boga, naprawdę mu tak powiedziałaś? Nie zdajesz sobie sprawy, jak to może zranić?
- Do diaska, wcale tak nie myślałam. (...)
- Przeprosiłaś go przynajmniej?
Teraz znowu się rozpłakała.
- Już nie było okazji. Łukasz lodowatym głosem zakomunikował mi, że między nami wszystko skończone.

źródło opisu: Edipresse, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!