Rodzi się dziecko

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
A child is born
ciąża
Weronika

Narodziny dziecka. Książka zawiera kolorowe zdjęcia o historycznym znaczeniu nigdy dotąd nie publikowane.
"W sposób całkowicie literacki opisuje tajemnicę jaką jest ciąża, nie ujmując nic ze wspaniałości tego wydarzenia" /The New Yorker/.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN 1995

źródło okładki: zdjęcie amatorskie

książek: 1944

Książka, która mnie zachwyciła. Kupiłam ja będąc w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem. Przepiękne ilustracje obrazujące narodziny życia od momentu poczęcia do narodzin życia. Dosłowność zdjęć nie odbiera mistyki tego cudu jaki jest powstanie człowieka, a wręcz przeciwnie - kreuje nastrój duchowej radości w oczekiwaniu na dziecko. Jednocześnie książka stanowi źródło rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka w poszczególnych miesiącach ciąży oraz porodu.