Mamo, tato, jestem w drodze! Czyli dziewięć miesięcy pełnych przygód

Tłumaczenie: Aneta Kiedos
Wydawnictwo: Replika
7 (6 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Baby mail
978-83-76740-24-9
dla matek, dzieci, ciąża

Dla wszystkich rodziców, tych obecnych i przyszłych... Wspaniała opowieść o tym, jak poznawałem moich rodziców, czyli dziewięć miesięcy pełnych przygód. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego dzieci potrzebują aż dziewięć miesięcy, zanim przyjdą na świat? Odpowiedź jest prosta: W brzuszku mamy dzieje się przecież tak wiele! Począwszy od zamieszkania w brzuszkowym domku, poprzez...

Dla wszystkich rodziców, tych obecnych i przyszłych...

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego dzieci potrzebują aż dziewięć miesięcy, zanim przyjdą na świat? Odpowiedź jest prosta: W brzuszku mamy dzieje się przecież tak wiele! Począwszy od zamieszkania w brzuszkowym domku, poprzez gimnastykę w szkole rodzenia, nieporadne próby fikania koziołków, a skończywszy na intensywnym smaku penne arrabiata - w brzuszku dziecko nie może narzekać na nudę. Zabawna, oryginalna i pouczająca książka dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o życiu dziecka przed jego narodzinami.

MyLifeColors | 2010-12-08
Przeczytana: 2010 rok

super książka z humorem ;) polecam na zimowe wieczory, nie tylko dla pań w ciąży ;)

| 2010-02-10

Przesympatyczna, zabawna, świetnie napisana książka - nie tylko dla (przyszłych) rodziców.

sandra fras | 2011-12-04
Przeczytana: 03 grudnia 2011

Książka w bardzo lekki, lakoniczny sposób opowiada o okresie 9 miesięcy ciąży. Napisana z perspektywy dziecka opowiadającego o swoich rodzicach. Przeczytana przeze mnie i mojego męża. Oboje jednak nie jesteśmy zachwyceni. Książka płytko traktuje temat, bagatelizuje większość bardzo ważnych kwestii i przede wszystkim przedstawia bardzo zachodnie i burżujskie podejście do tematu ciąży, porodu i wychowania dziecka. Kompletnie nie przystaje do realiów polskich i w sumie bardzo dobrze. Nie polecam! Jedynym atutem książki jest jej bardzo łatwy, chwilami zabawny język i fakt, że nie traci się na nią wiele czasu.

Agnieszka Troć | 2012-02-09

Książka w bardzo lekki sposób opowiada o okresie 9 miesięcy ciąży.
Rewelacyjne spojrzenie,opisanie przebiegu ciąży z punktu widzenia rozwijającego się dziecka świetnym,prostym a zarazem ciekawym językiem ujęty jest temat pierwszych miesięcy z życia dziecka. Jeśli spodziewacie się dziecka , koniecznie musicie zajrzeć do tej książki.

mariposa_80 | 2013-06-22
Na półkach: Przeczytane, 2013