Szaliki na drutach

Tłumaczenie: Hanna Turczyn-Zalewska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Knit scarves!
rękodzieło

Spośród wszystkich robótek na drutach najprostszy do wykonania jest szalik. Autorka, amerykańska projektantka dzianin, wprowadzają osoby początkujące w mniej lub bardziej skomplikowane zagadnienia oraz klasyczne i nowe techniki robót na drutach. Każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie, a łatwe do śledzenia i przejrzyste instrukcje pozwolą wykonać nawet najbardziej wymyślny i skomplikowany wzór szalika.

Trikster | 2013-10-28
Przeczytana: 28 października 2013

Niektóre opisy nie są na tyle czytelne by kompletny laik sobie z nimi poradził. Plusem są za to fantastyczne pomysły i bardzo ładna szata graficzna.

dominika | 2011-01-31
książek: 2084