leksykon, Kabaretu, Starszych, Panów

Niezwykły przewodnik po świecie Kabaretu Starszych Panów. Można wędrować przez biogramy postaci (Babka Gołoledź, Samobójca Miłosny) i bohaterów historycznych (Spinoza!), poznawać dziwne zwierzęta, rośliny, rzeczy (melopiecyk) i zjawiska (dwuzdradność). Są informacje muzyczne, pojęcia i sentencje oraz dokumentacja słynnych programów. Najlepszy hołd, jaki można złożyć Jeremiemu Przyborze i Jerzemu Wasowskiemu. Niepowtarzalne zdjęcia i rysunki.

yaola | 2016-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2016

Leksykon Ostatni Naiwni jest skarbnicą wiedzy i pojęć związanych z moim ukochanym Kabaretem Starszych Panów. Uwielbiam ten wysublimowany rodzaj żartu, niestety już trochę wymarly. 🤐Książka raczej dla osób ze znajomością atmosfery i tematyki kabaretu

okruszynka | 2015-02-09
Marta_W | 2015-01-10