The Proposal

Cykl: Czekam na ciebie (tom 2.5)
Wydawnictwo: V
angielski
Dzika_Róża

Krótki fragment o zaręczynach Cama i Avery:)

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/21491442-the-proposal

| 2015-02-03
Na półkach: Przeczytane, E-book, ***7, Luty 2015

Śliczny fragmencik o oświadczynach Cama :) Po przeczytaniu "Bądź ze mną" wszyscy wiedzą, jakie miał romantyczne plany w stosunku do Avery... Niestety, nie wszystko wypaliło, ale teraz J. Lynn prezentuje nam, jak Cam naprawił całą sytuację... słodziutkimi zaręczynami <3

beata83 | 2015-01-31
Na półkach: Przeczytane, 2015 rok
Przeczytana: 31 stycznia 2015

Krótkie powiadanie o zaręczynach Cama i Avery. Ostrzegam - zwiększa apetyt na kolejną część opowiadającą o losach tej pary.

Pinina_Paulina | 2015-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2015

Awww! Cam jest taki słodki jak się denerwuje ;)

Dzika_Róża | 2014-11-28
Przeczytana: 23 listopada 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Szczęsliwe zakończenie ostatnio Cam na wycieczce sie nie zdązyl oswiadczyc bo jego siostra Tess miała prykrości z smiercia swojej wspóllokatorki Deebie a potem odkrycie w jedny łózki po powrocie jego najlepszego przyjaciela Jesa z Tess wyprowadziła go z równowagi i nie miał biedak mozliwości a tym bardziej że jego siostra omal by nie umarla z rak psychicznego Erica ktory zabił swoja bylą dziewczyne Deebie.aLE CÓŻ WSZYSTKOO SIE SZCZĘSLIWIE KOŃCZY W DZIEŃ ŚWIĄT BOZEGO nARODZENIA NIE TYLKO DLA tESS I jESA KTÓrzy wkońsu zdecydowali sie byc ze soba ale takze dla cama i Avery która od dzis nosi jego pierścionek na treku i może w 3 odłonie bedzie ślub :))
opowiadanie opowiadana z perspektywy Cama:))

gosia | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Bardzo króciutkie opowiadanie o oświadczynach Cama..no poprostu brak mi słów..
Po raz kolejny powtarzam że to moja ukochana seria ze wszystkich książek (na równi z ,,Of the Campus,,Elle Kennedy,na której czele stoi ,,Układ,, z Hannah i Garetem w rolach głównych) i moja ukochana para ,uwielbiam ich :)
To było takie romantyczne...nie ma co się dziwić,Cam jest bardzo romantyczny,poprostu 4 strony miłości i ..poprostu rewelacja...i mam cichą nadzieję że możeee.. autorka jeszcze się zdecyduje na napisanie kolejnej części dotyczącej dalszych losów Cama i Avery :)

książek: 2081
bookish | 2014-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2014

strasznie to krótkie, ale kiedy on się jej chce oświadczyć to taki słodkie te jego nerwy, a jak już się idzie jej oświadczyć to się biedny potyka. słodko.

justa_jp | 2014-12-19

Szybko, krótko i na temat. Cam jak zawsze uroczy i potrafiący zaskoczyć. Miło było spotkać ich jeszcze raz chociaż na chwile. Fajny dodatke dla fanów tej pary.

Blair | 2015-12-27
Na półkach: Przeczytane, *2015*
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Powrót do tych bohaterów był taki uroczy!
Tym bardziej, że do połowy tego fragmentu nie wiedziałam, o których postaciach dokładnie mowa. Winicie mnie? Przeczytałam tyle YA od Jenny, że po prostu zwątpiłam. Ale udało mi się zgadnąć! Wiedziałam, że to fragment o tych ludziach od żółwi. :P

Raphael + Michelangelo = +50 punktów do słabej pamięci czytelnika. xD

Miss_Bovary | 2014-12-03

Bardzo romantyczny i emocjonalny bonus dla wszystkich zakochanych w Avery i Camie. Taka wisienka na torcie :) Choć to zaledwie krótki fragment, autorka znowu pokazała klasę. Chyba mam apetyt na więcej...

Natalia | 2015-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2015

Ehh..słodkość nad słodkościami. Króciutka historia, ale jaka słodka. To właściwie nie historia, tylko cztery strony wylanej słodyczy i miodu na moje serce. Idealna. Z każdą jej wadą, idealna.