Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Ostatni pociąg do Babylon

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Wydawnictwo: Jaguar
6,74 (127 ocen i 28 opinii) Zobacz oceny
10
6
9
12
8
23
7
32
6
29
5
14
4
7
3
2
2
0
1
2
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Last Train to Babylon
data wydania
ISBN
9788376863115
liczba stron
252
język
polski
dodała
Pani_Kultura

Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa.

Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na wypadek popełnienia samobójstwa. Obecnie, 5 lat po opuszczeniu domu rodzinnego, samobójstwo popełnia jej koleżanka Rachel…

 

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2015 r.

źródło okładki: www.wydawnictwo-jaguar.pl

Brak materiałów.
książek: 515
Sybilla | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Gdybym miała opisać tę książkę jednym słowem, byłoby to: przygnębiająca.
Książka dobrze pokazuje co dzieje się w głowie osoby zgwałconej, osoby, która nie ma koło siebie nikogo, kto pomógłby jej uporać się z traumatycznymi przeżyciami.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Biuro przesyłek niedoręczonych

Przepiękna książka, czyta się jednym tchem, przywraca wiarę w ludzi, miłość, zasadność dobrych uczynków bez oczekiwania czegoś w zamian. Ciepła, przes...

zgłoś błąd zgłoś błąd