NLP dla bystrzaków

Wydawnictwo: Helion, Septem
biznes, finanse

Dowiedz się więcej, a osiągniesz wszystko! zaprogramuj świat pod siebie!!! Na pewno słyszałeś już o NLP. Głośno o nim na wszelkich szkoleniach z zakresu komunikacji i perswazji, podczas politycznych kampanii i spotkań towarzyskich. Osiągnięcia osób stosujących zasady NLP odbijają się szerokim echem przy negocjacyjnych stołach, w pokojach kreatywnych copywriterów i na fotelach psychoanalityków wszędzie tam, gdzie kluczem do sukcesu są słowa i odpowiednie posługiwanie się nimi. Nie tyl

kanula | 2011-11-21

chcę ją kupić, ale ta strona mi na to nie pozwala!!!!

Antagonista Esklaważu | 2016-10-23
Dawid | 2016-05-27