Nowa Psychocybernetyka

Wydawnictwo: StudioEMKA
Psycho-Cybernetics, A New Way to Get More Living Out of Life
rozwój osobisty, psychologia
Hugo

Nowa psychocybernetyka zawiera 31 recept i programów, które pomoga ci wprowadzic w zycie oryginalne idee psychocybernetyki doktora Maltza. Odkryj: jak obudzic swój automatyczny mechanizm sukcesu; czym jest teatr umyslu, pomocny w zwiekszaniu sprzedazy lub wynegocjowaniu wlasnych warunków; jak pozbyc sie gleboko zakorzenionych przekonan, które utrudniaja ci zycie; jak wykorzystac relaksacje, by osiagnac sukces, i dlaczego sila woli nie wystarczy; jak zyc odwazniej i rozwinac nawyk szczesliwego zycia; jak stosowac naturalne srodki uspokajajace, które przyniosa ci pogode ducha; jak powstrzymac treme i nabrac pewnosci siebie. Nie zaleznie od tego czy dazysz do smuklejszej sylwetki, osiagniec sportowych, sukcesu w biznesie, czy wiekszej sprzedazy, praktycznie kazdy cel bedziesz mógl zrealizowac z pomoca Psychocybernetyki.

Pawel94 | 2017-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Jest to książka którą każdy powinien przeczytać- czyta się rewelacyjnie.

Książa z gatunku rozwoju osobistego, motywacyjnej.

'Obudź w sobie olbrzyma'- tak popularna, umywa się do Nowej Psychocybernetyki.

POLECAM!

książek: 2044

Świetna Książka, chociaż należy do kanonu książek Motywacyjnych/Samo Rozwoju. To jest naprawdę wartościowa.

Krzysztof Fitas | 2017-11-28
fredzo | 2016-12-26