Wprowadzenie do logiki dla prawników

Okładka książki Wprowadzenie do logiki dla prawników Oktawian Nawrot
Okładka książki Wprowadzenie do logiki dla prawników
Oktawian Nawrot Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska filozofia, etyka
filozofia, etyka
Wolters Kluwer Polska
2012-01-01
2012-01-01
Filozofia podtswy logiki

Okładka książki Łacińska terminologia prawnicza Nicholas Cieslewicz, Jacek Dmowski, Oktawian Nawrot, Jan Opolski, Sebastian Sykuna, Jerzy Zajadło, Kamil Zeidler
Łacińska termi... Nicholas Cieslewicz...

Najlepszy podręcznik z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia ( w momencie wpisu kończę pierwszy semestr drugiego roku prawa). Najbardziej zrozumiały, najbardziej przystępny, najbardziej konkretny. Sprawdza się nawet w oderwaniu od wykładu.
Świetny, świetny, świetny!

Świetny, świetny, świetny!

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych logiką. Napisana w stylu "Nie tylko dla orłów". Nie sposób nie zrozumieć jej treści pomimo trudnej materii...

Jeśli chodzi o logikę, to naprawdę fajnie napisana, ciekawe przykłady, momentami śmieszne wstawki. Wszelkie tematy dobrze wytłumaczone, dołączane zadania, polecam.

• Prawo
  • 2015
  • Studia

Dodaj cytat z książki Wprowadzenie do logiki dla prawników