mmkay

Kolejna w tym pakiecie premiera oraz jednocześnie debiut młodej artystki rodem z Gdańska. Zbiór przyjął formę wybitnie współczesną, internetową wręcz, nad którą wisi poczucie, że ludzkość jest fajna a przynajmniej fajna bywa. Wobec tego, nie można mieć pretensji do czegokolwiek. Pisane na kolanie, na szybko, na kacu, na poście, bez ładu i składu. Bardziej szkicownik, niż konkretna...

Pisane na kolanie, na szybko, na kacu, na poście, bez ładu i składu. Bardziej szkicownik, niż konkretna konstrukcja, której zdecydowanie bliżej do postowania na facebooku niż klasycznej powieści. Ale to nie jest wysoka literatura i wcale nie miała nią być.

źródło opisu: http://bookrage.org/

źródło okładki: http://bookrage.org/

elp | 2014-08-28
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 28 sierpnia 2014

[polecam]
szczery do bólu, buńczuczny niby-pamiętnik, czytający się świetnie i praktycznie sam, pozostawiający w głowie co najmniej garść tematów do przemyślenia. kropka. bez pointy. bo tak.

Gosia | 2014-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Nowa proza polska. W dodatku z Gdańska, czyli regionalne klimaty chwytalne. Ubawiłam się bardzo. Polecam

Wokulski | 2014-08-31

Nudne, bełkotliwe, goniące za trendami, napisane słabym językiem i tylko pozornie kontrowersyjnie. Kalka dziesiątek innych książek, szkoda czasu.

Michał Tylka | 2014-08-14

Kocham Pochwatkę. Napiłbym się z nią wódki.

dzwiad | 2014-10-15
Przeczytana: 15 października 2014

Napisana specyficznym językiem i w nietypowy sposób. Czyta się zaskakująco szybko i dosyć dobrze choć treść sama w sobie jakoś do mnie nie trafiła.

Batman | 2018-10-14
Rafal Bujnowski | 2017-04-15