Zmień swoje życie w 7 dni

2006-01-01
2006-01-01
Hanna Szajowska
zmień swoje życie w 7 dni Paul McKenna

Paul McKenna znałam wcześniej jako słynnego hipnotyzera, pomagającego ludziom lepiej żyć, poprzez różne działania, np. pozbycie się nałogów. W tym podręczniku także znajdują się sugestie, w jaki sposób zmienić życie i podtrzymać te zmiany, niektóre podane wprost, a inne ukryte w tekście, by mogły trafić wprost do podświadomości.
Sukces i szczęście nie są przypadkami, ale efektami rozważnych sposobów myślenia i odpowiednich działań. Zmiany, które są najistotniejsze, to przeważnie zmiany w sposobie postrzegania, a nie w świecie zewnętrznym. A sposób w jaki postrzegamy świat można zmienić w mgnieniu oka. Jeżeli nie przejmie się kontroli nad swoim własnym życiem zrobi to ktoś inny. Książka składa się z siedmiu rozdziałów, po jednym na każdy dzień. W pierwszym autor podpowiada jak odkryć swój rzeczywisty potencjał i zostać tym, kim naprawdę chce się być. W drugim pomaga opanować emocje i w pełni uwolnić swój potencjał. Lekcja trzecia uczy sztuki kadrowania, czwarta - rozpoznania marzeń, piąta - tworzenia i zachowania zdrowego ciała, umysłu i ducha. W kolejnych częściach przed czytelnikiem odkrywane są sekrety umysłu milionera i odkrywane tajemnice długotrwałego szczęścia.
Mam nadzieję wprowadzić wszystkie te wskazówki w życie, a pewnego dnia spotkać się osobiście z autorem. Dla zainteresowanych tematem podaję adres jego strony: www.paulmckenna.com.

Sukces i szczęście nie są przypadkami, ale...

Tę pozycję przeczytałam wiele razy i zawsze powracam do niej z dużym sentymentem. Dla mnie jest to jedna z najlepszych książek w zakresie rozwoju osobistego. Autor jest terapeutą, w jego publikacjach znajdziemy wiele elementów z zakresu hipnozy i NLP.

"Zmień swoje życie w 7 dni" to swego rodzaju kompendium zawierające elementy innych pozycji Paula McKenna, każdy rozdział odnosi się do innej sfery odpowiedzialnej za odczuwanie bądź nieodczuwanie szczęścia i życiowego spełnienia. W książce znajdziecie mnóstwo motywacyjnych cytatów, wiedzy dotyczącej funkcjonowania ludzkiej psychiki, ciekawe - i co ważne - proste ćwiczenia, a wszystko okraszone żywymi przykładami i piękną opowieścią motywacyjną z morałem, rozpoczynającą każdy rozdział.

Ponadto, do książki dołączona jest płyta z ok. pół godzinnym programowaniem umysłu, którą ja traktuję jak relaksację. Świetny lektor, doskonały scenariusz autora. Jest to najlepsze tego typu nagranie, na jakie do tej pory udało mi się trafić.

Ksiazke bardzo szybko sie czyta pomimo 199 str. jest napisana w latwy sposob.
Autor daje duzo przykladow jak sie zmienic i m.in panowac nad swoimi emocjami.
Polecam bardzo CD ktore jest dolaczone do ksiazke.
Plyta jest bardzo relaksacyjna i po ciezkim dniu mozna sie przy niej odprezyc.

Ksiazke bardzo szybko sie czyta pomimo 199 str. jest napisana w latwy sposob.
Autor daje duzo przykladow jak sie zmienic i m.in panowac nad swoimi emocjami.
Polecam bardzo CD ktore jest dolaczone do ksiazke.
Plyta jest bardzo relaksacyjna i po ciezkim dniu mozna sie przy niej odprezyc.

Fajna książka o życiu w zgodzie z marzeniami.Dużo praktycznych porad. Posiadam w fajnieszym wydaniu(https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxpBaTaG0CGfXKIxVrwDhPYtBuOZzaDfIU7Ke8nE0dQViVySRq),zakupiona za pare złotych.

Najlepsza motywacyjna książka jaką miałem w ręce i to za 5 PLN. Antykwariaty PWNT !! Mp3 ni tak przydatne jak w innych książkach ale robi co ma robić.

Autor podaje wiele dobrych technik pozytywnego "programowania" swojego umysłu. To książka dla osób, które CHCĄ zmiany w swoim życiu na lepsze. Zmiany poprzez pracę nad sobą.Polecam!

• Psychologia
  • Rozwojowe