rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Woziłam arabskie księżniczki. Opowieść szoferki o najbogatszych księżniczkach świata (oraz ich służących, nianiach i jednym królewskim fryzjerze)

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Książka bardzo fajna śmiało mogę polecić:)  Napisana dobrze, ze znajomością tematu i z lekkim humorem. A Gruzja to rzeczywiście inny świat...niektóre rzeczy szokują inne fascynują...nowoczesność przeplata się z konserwatyzmem. Fajnie byłoby odwiedzić Gruzję osobiście bo w sumie to już moja druga książka o tym fascynującym kraju.
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2020)
Wymienię książki (istnieje możliwość wymiany 2 za 1 lub 3 za 1).  Masa o kobietach polskiej mafii  Manwhore  W otchłani  Alive/Żywi  Alight/Rozpaleni  Twoim śladem  I że cię nie opuszczę
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (marzec 2018)
 Przedsmak zła Przedsmak zła  Dziewczyna we mgle Dziewczyna we mgle  Sprzedawczyk Sprzedawczyk  Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy.
6 lata temu
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
Czytamy podczas Targów
Po zakończeniu (jak na razie) cyklu "Akty Cainea"  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a, część 1 Ostrze Tyshalle'a, część 1  Ostrze Tyshalle'a, część 2 Ostrze...
7 lata temu
Pokazuje 6 z 15