Kwiatuszki administracyjne i inne

Wydawnictwo: LTW
historyczna

Jeżeli przyszłe pokolenia będą chciały się czegoś dowiedzieć, jak kształtowało się życie nasze w ciągu 20-lecia niepodległości, sięgną do Składkowskiego. Oczywiście, ta książka obejmuje tylko najbardziej prozaiczne realia, ale te się przecież także liczą i bez nich obraz jest, powiedziałbym, niekompletny. Książki tej nie pisał intelektualista, ale pisał człowiek, który uprawiał doskonałą literaturę.ZYGMUNT NOWAKOWSKI o Kwiatuszkach administracyjnych

Ariel_O | 2016-11-10
Paweł Gromadzki | 2016-08-27