Polski Obóz Narodowy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Wszechpolaka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ostoja
83-88020-77-3
nacjonalizm, prawica, polityka, rząd
biznes, finanse

Skromna objętościowo, ale ważna broszurka Jędrzeja Giertycha przybliża Polakom to czym był, jest i będzie Ruch Narodowy w Polsce. Autor pokazuje jak rodziła się nowoczesna idea narodowa, gdzie tkwią jej korzenie, pisze o osiągnięciach narodowców w dziele odbudowy Państwa Polskiego po I wojnie światowej. Pisze także o tragedii Narodu po 1945 r.Broszurę należy traktować jako przewodnik po najnowszej historii Ruchu Narodowego i najnowszej historii Polski.

Ramona | 2015-05-07
Umbra | 2015-01-29