Rozwiązywanie konfliktów /Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedźerów

Wydawnictwo: BL Info
hobby

Jest to poradnik przeznaczony przede wszystkim dla pracodawców i kadry kierowniczej. zawarte w nim rady pomogą Ci poruszać się w sferze skomplikowanych relacji między pracownikami. znajdziesz tu wskazówki w zakresie tego, jak radzić sobie z konfliktami w miejscu pracy. W książce wyjaśniamy, jakie są przyczyny i powiązania konfliktów w miejscu pracy oraz w jaki sposób konflikty eskalują i do czego mogą doprowadzić. Przedstawiamy konkretne środki zaradcze i kroki, które należy podjąć, aby skłonić zwaśnione strony do zakończenia sporu i podjęcia konstruktywnych działań. Dowiesz się także, jak zapobiegać konfliktom. Tłum. Aszyk Marcin Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

besia88 | 2016-01-16
perlo | 2014-11-21