Konie Wielka Encyklopedia Tw

Wydawnictwo: Muza
8 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Zawiera więcej informacji o koniach, niż inne publikacje. Podkreśla ich znaczenie na świecie i ukazuje konia podczas pracy, ceremonii, na wojnie, polowaniu, w sporcie i rekreacji. Interesujący tekst, autorstwa jednego z największych autorytetów w dziedzinie jeździectwa, poparty wynikami licznych prac naukowych. Zawiera ponad tysiąc barwnych ilustracji, mapek i wykonanych specjalnie do tej publikacji zdjęć portretowych i plenerowych, przedstawiających 150 ras koni i kuców z całego świata. Zawiera

KAROLiMONIA | 2012-10-13
Przeczytana: kwiecień 2003

Pięknie oprawiona książka,zawierająca wiele informacji na temat różnych ras koni,ciekawostek,a także opisanych wydarzeń historycznych ,w których udział brały te majestatyczne zwierzęta.

Posiadałam wiele książek o tematyce koni,ale ta jest najobszerniejsza i daje najwięcej satysfakcji z pochłoniętej wiedzy.

| 2015-04-28
Angelika | 2014-11-04