Okładka książki Bajka o małym Jeżyku z polanki, jak zdobył przyjaciół, kolegów i koleżanki

Bajka o małym Jeżyku z polanki, jak zdobył przyjaciół, kolegów i koleżanki

Autor:
wydawnictwo
Poligraf
typ
papier
Ag2S
10 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

To zdarzyło się naprawdę, ale w świecie ludzi. W świecie zwierząt i w przyrodzie panuje ład i harmonia. Ja, Lidia Szperlik, poznanianka z dziada pradziada, zaczynam swoje bajki do snu Wam opowiadać. Zgodnie z zasadą: chcesz, by ci ktoś pomógł, pomóż sobie sama, ostatnimi laty przesiadywałam czasem do samego rana i śmigając długopisem po papierze w kratkę, stworzyłam historyjki i rymy dość gład...

To zdarzyło się naprawdę, ale w świecie ludzi.
W świecie zwierząt i w przyrodzie panuje ład i harmonia.

Ja, Lidia Szperlik, poznanianka z dziada pradziada,
zaczynam swoje bajki do snu Wam opowiadać.
i śmigając długopisem po papierze w kratkę,
stworzyłam historyjki i rymy dość gładkie.
Z odwagą, którą dotąd hamowała nieśmiałości tama,
napisałam, zilustrowałam, wydałam i... odkryłam się sama.

Nie musisz się już trapić, gdy praca Cię pochłania,
czy zdąży do dziecka kolejna już niania.
W bajkach tłumaczone są co trudniejsze zdania,
wystarczy dziecku dać moją książeczkę do poczytania.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2013

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Hinamori-san | 2014-06-04

Książka cudowna. Wielki uznanie dla autorki, że wydała samodzielnie. Przepiękne rysunki autorki. Treść pouczająca i napisana w języku w sam raz dla młodego czytelnika. Bardzo polecam!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto