Okładka książki Bajka o małym Jeżyku z polanki, jak zdobył przyjaciół, kolegów i koleżanki

Bajka o małym Jeżyku z polanki, jak zdobył przyjaciół, kolegów i koleżanki

Autor:
wydawnictwo
Poligraf
typ
papier
Ag2S
10 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

To zdarzyło się naprawdę, ale w świecie ludzi. W świecie zwierząt i w przyrodzie panuje ład i harmonia. Ja, Lidia Szperlik, poznanianka z dziada pradziada, zaczynam swoje bajki do snu Wam opowiadać. Zgodnie z zasadą: chcesz, by ci ktoś pomógł, pomóż sobie sama, ostatnimi laty przesiadywałam czasem do samego rana i śmigając długopisem po papierze w kratkę, stworzyłam historyjki i rymy dość gład...

To zdarzyło się naprawdę, ale w świecie ludzi.
W świecie zwierząt i w przyrodzie panuje ład i harmonia.

Ja, Lidia Szperlik, poznanianka z dziada pradziada,
zaczynam swoje bajki do snu Wam opowiadać.
i śmigając długopisem po papierze w kratkę,
stworzyłam historyjki i rymy dość gładkie.
Z odwagą, którą dotąd hamowała nieśmiałości tama,
napisałam, zilustrowałam, wydałam i... odkryłam się sama.

Nie musisz się już trapić, gdy praca Cię pochłania,
czy zdąży do dziecka kolejna już niania.
W bajkach tłumaczone są co trudniejsze zdania,
wystarczy dziecku dać moją książeczkę do poczytania.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf, 2013

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Hinamori-san | 2014-06-04

Książka cudowna. Wielki uznanie dla autorki, że wydała samodzielnie. Przepiękne rysunki autorki. Treść pouczająca i napisana w języku w sam raz dla młodego czytelnika. Bardzo polecam!

Załóż konto za darmo!

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku