Courageous
izomorfia3

Grange, były major wojsk specjalnych, nadal bierze udział w wielu niebezpiecznych misjach. Przyjmując zlecenia, kieruje się nie tyle chęcią zysku, co poczuciem sprawiedliwości. Nie brak mu odwagi na polu walki, ale w obecności kobiet natychmiast traci pewność siebie i oblewa go zimny pot. Nie chce dostrzec, że młodziutka Peg jest w nim po uszy zakochana. Tylko że trafił na wyjątkowo upartą dziewczynę, która ma dość odwagi, by odszukać drogę do jego serca…

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2013

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

Grange były major wojsk specjalnych nadal bierze udział w niebezpiecznych misjach,przyjmując zlecenia wcale nie dla zysku,a dla sprawiefliwości.
Nie może dostrzeć,że młodziutka,śliczna dziewczyna Peg jest w mężczyznie zakochana po same uszy.Nie wiedząc,że ta uparta,dobra dziewczyna ma tyle odwagi w sobie by trafić do niego i odnaleźć drogę do jego serca.
Historia ciekawa,zaś ta fabuła dobra,wartka akcja i bohaterów powieści polubiłam byli wspaniali,barwni.
Dla mnie to była świetna,mądra książka przeczytałam z przyjemnością.

Wildstyle | 2014-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2014

Czytanie tej książki mnie bolało... wątek romansowy gdzieś tam daleko na piątym albo i dalszym planie, rozwinięcie jego jeszcze gorsze. To raczej był reportaż z wojny której nie było niż romans. A tak lubiłam czytac o postaciach, które się i tu pojawiały.
Gdzie się podziało pani pióro, pani Palmer?

gabrysia3034 | 2015-01-04

Książkę przeczytałam w 1 wieczór i tutaj chcę podkreślić wielką rolę jaką odegrała funkcja "przekartkowywania" stron. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się raczej czegoś kompletnie innego.

książek: 1919

Długo czekałam na to wydanie i co ... wielkie rozczarowanie :(
W opisie po raz kolejny wybrany najlepszy,najśmieszniejszy fragment z książki-przez ponad 200 stron myślałam ,że końca nie będzie(flaki z olejem to mało powiedziane )autorka powinna już iść na emeryturę !

Paula | 2018-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2018