Labirynt Nr 4. Scenariusze do gier fabularnych

Wydawnictwo: Mag
hobby

Magazyn zawierający dwie przygody do Cyberpunka pierwsza w orientalnej Warszawie 2020 roku, druga w cywilizowanej Kambodży... poza tym jeszcze dwa scenariusze do zewu Cthulhu szalone W tobie, bez ciebie... i zalecane dla dorosłych In Media Res. Druga z tych przygód jest o tyle ciekawa, że przystosowano ją również do poprowadzenia na żywo coś naprawdę niesamowitego. W numerze znajdziecie również dwa scenariusze fantasy tolkienowskie Taurefanto i Sobowtóra Paszkowskiego.

Azhar | 2015-09-03