zarządzanie sprzedażą Praktyki Najlepszych

Wydawnictwo: ABC
biznes, finanse

Chet Holmes został nazwany najznakomitszym fachowcem Ameryki w dziedzinie rozwoju biznesu . Pomaga swoim klientom roznieść konkurencję, a równocześnie ożywić i spotęgować własne oczekiwania. Jego pierwsza i podstawowa rada zasadza się na jednym prostym pomyśle: skup się! zamiast próbować osiągnąć m

Agnieszka | 2017-01-01

Nie polecam książki, gdyż jedynie 2 strony z 316 dają merytoryczną wiedzę, reszta to autoreklama sukcesu autora i forma nachalnej reklamy jego usług oraz firm, które zapewne zapłaciły mu po to, aby umieścił w książce linki do stron ich firm. Wiedza przedstawiona jest płytka, oparta o doświadczenia autora sprzed 15 lat, a więc już nieaktualna. Jest paragraf o tym, że warto do klienta wysyłać faks a nie mail. Najciekawsze rozdziały, czyli "Sztuka zdobywania najlepszych klientów" jest najkrótszym rozdziałem, który oprócz przechwałek autora jakie to firmy nie pozyskał nie wnosi żadnej merytorycznej wartości. Wydawałoby się, że osoba tak potrafiąca siebie sprzedać napisze dobry rozdział o marketingu, nic mylącego. Z trudem dobrnęłam do końca tej papki auto zachwytu nad swoją osobą i swoimi umiejętnościami. Na koniec autor stwierdza, że jego książka to "biblia sprzedaży, marketingu i zarządzania". Acha, tytuł jest mylący, ponieważ w książce nie ma nic o zarządzaniu. Za to o autopromocji...

Przemek | 2016-04-06
p_zielinski | 2015-09-07