Psychologia sukcesu. Sekrety duchowego bogactwa

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Wielka zmiana w dwunastu krokach Pozytywne nastawienie psychiczne Dobra kondycja fizyczna Harmonia ze światem Wolność od obaw i strachu Nadzieja na osiągnięcie pragnień Umiejętność wykształcenia w sobie wiary Gotowość do dzielenia się z innymi Praca wykonywana z pasją Otwarty umysł Samodyscyplina Umiejętność zrozumienia innych Stabilna sytuacja finansowa Myśl + Działanie = SUKCES Zdrowe ciało, zdrowy duch, zdrowy stan finansów Pozytywne myślenie, dobra kondycja fizyczna, harmonia w stosunkach z ludźmi, zadowolenie z pracy, otwartość i stabilna sytuacja finansowa. Brzmi niczym lista urodzinowych, pobożnych życzeń. A jednak jest to recepta na życie, jaką stosował Napoleon Hill -a potem za jego przykładem tysiące ludzi na całym świecie. Wiedza może być kluczem do zmiany życia w pasmo sukcesów, pod warunkiem, że odkryjemy, czego powinniśmy się nauczyć. Współautor tej książki, J. Martin Kohe, jest psychologiem. Doskonale zdaje on sobie sprawę, że w każdym z nas tkwi niewykorzystany potencjał. Wewnętrzna energia, dzięki której możemy formować nasze życie w zgodzie z potrzebami, oczekiwaniami i pragnieniami, wykorzystując osobiste możliwości, z których istnienia dotąd nie zdawaliśmy sobie sprawy. Dwadzieścia strategii ujętych w formie wykładów zmienia teorię w praktykę i uświadamia, że kluczem jest działanie! Wspinaczka po dwudziestu stopniach do sukcesu Poznaj psychologię kłopotów i metody ich ujarzmiania. Dowiedz się, jak umysł wpływa na ciało i co jest sekretem dobrego zdrowia. Odkryj cud wiary w siebie i uzdrawiającą moc pozytywnych relacji z innymi. Wykorzystaj swoją potęgę wyobraźni i siłę tworzenia. Realizuj pragnienia, bogać się i ciesz sukcesem. Cykl wykładów wprost z archiwum Napoleona Hilla.

Sniffer | 2013-02-04
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Co prawda około 3 rozdziały można by pominąć, gdyż zamiast psychologi tyczą się głównie wiary w Boga, co nie każdemu może się przydać i przez to też ocena trochę zaniżona.
Generalnie z książki można wyciągnąć bardzo przydatne, życiowe informacje o samym sobie oraz o innych - dla potrafiących łowić to, co wartościowe, z pewnością książka godna polecenia.

Beata Niedźwiecka | 2016-01-04
Przeczytana: 01 grudnia 2015