Kot Filemon. Uczymy się liczenia

dziecko, liczby
Pistacia

Jeden, dwa, trzy...
Z Filemonem liczysz ty!
Sympatyczny bohater dobranocek uczy najmłodsze dzieci liczenia, więc nauka jest dla nich wspaniałą zabawą.
Przeczytaj dziecku wesoły wierszyk, żeby mogło razem z Filemonem policzyć rzeczy i zwierzątka. A potem wysuńcie specjalne okienko,żeby dziecko sprawdziło odpowiedź i zapamiętało liczbę.

źródło opisu: http://sklep.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

Małgorzata | 2014-09-12
Przeczytana: wrzesień 2014

Bardzo dobra książeczka dla maluchów,mój 2-letni chrześniak uwielbia wysuwać kartoniki i mówić cyferki zwłaszcza pięć i osiem:-)Zabawne wierszyki:)fajne polecenia i rysunki:-)Kartoniki z obrazkiem i konkretną liczbą wzmacniają pamięć.Kociak Filemon był moją ulubioną bajką,teraz jest nauczycielem dzieci:-)