Głodówka oczyszczająca. Więcej energii dla ciała i duszy

Tłumaczenie: Monika Kilis
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Heilfasten
ziołolecznictwo
poradniki

Jak mawiano w starożytnym Egipcie: Człowiek żyje z jednej czwartej swego pożywienia, z pozostałych trzech czwartych żyją lekarze. Już w dawnych wiekach po okresie świątecznego obżarstwa przychodził czas postu i oczyszczenia. Dzisiaj znamy różnego rodzaju głodówki, zarówno te oczyszczające, jak i zdrowotne. W książce znajduje się opis prowadzenia każdej z nich, a także czas trwania głodówki, dokładny harmonogram postępowania podczas kolejnych etapów oraz zalecenia na okres po jej przeprowadzeniu.

monika | 2016-10-11
MST | 2012-12-19