Tie me

Okładka książki Tie me Olivia Cunning
Okładka książki Tie me
Olivia Cunning Wydawnictwo: Vulpine Press Cykl: One Night with Sole Regret (tom 5) literatura obyczajowa, romans
One Night with Sole Regret (tom 5)
Vulpine Press
2013-06-13
2013-06-13
9781939276087
erotyka

Połączyła ich muzyka. Czy ona odgoni przeszłość która nie daje spokoju głównemu bohaterowi? Przekonajcie się.

No muszę przyznać, że jedna z lepiej napisanych części.
Już się nie będę czepiać, że te wszystkie wydarzenia zmieniające życie dzieją się z reguły w ciągu jednej nocy bo widać jest to styl pisania p. Cunning.

W tym tomie poznajemy historię ostatniego z członków zespołu - Kellana oraz kompozytorki Dawn. Kellan po śmierci swojej narzeczonej lata temu żyje w zawieszeniu. Nie wchodzi w żadne związki, nie bzyka się z kobietami, jedynie zaspokaja je oralnie, a siebie sam lub pozwala to zrobić Owenowi. Mam troche nawiązania do ich nietypowej relacji, o której było w poprzednim tomie, ale nadal mam wrażenie że chłopaki nie wyjaśnili sobie do końca wszystkiego.

Natomiast szczerze mówiąc jak czytałam tę serię to jedyna rzecz o jakiej myślałam, to że Sara to suka. No bo serio, która kobieta umierając każe swojemu facetowi obiecać, że nie będzie bzykał nigdy innych kobiet, szczególnie gdy mają po 20-kilka lat. A on z kolei taka cipa, że nie zdaje sobie sprawy z głupoty tej obietnicy?

Zastanawiam się w której książce rozwikłany zostanie wątek ciężarnej groupie, bo niestety ale on mnie wkurza i wolałabym aby zniknął jak najszybciej, ale pewnie będzie ciągnięty aż do końca...

No nic, teraz jak już każdy z chłopaków ma jakąś laskę w swoim życiu kolejne tomy będą opisywać ich dalsze relacje, więc mam nadzieje, że historie się nieco pogłębią.

No muszę przyznać, że jedna z lepiej napisanych części.

Całkiem klimatyczna część. Fajnie skonstruowana fabuła, ale w dalszym ciągu daleko do serii "Sinners"

Cała seria jest warta przeczytania więc polecam tym co uwielbiają erotykę:)

Cała seria jest warta przeczytania więc polecam tym co uwielbiają erotykę:)

To ostatnia czesc jakiej nie czytalam o zespole Sole Regret . Polubilam te historie nieznosnych chlopakow chociaz wciaz mam przed oczami ich jako zespol rockowy a nie metalowy , to tak po Sinnersach zapewne . NO coz tu pisac ......przyszlam ze swiata ksiazek niekomercyjnych , innych , madrych i nagradzanych .Wdepnelam w bagno ksiazkowe czytajac Greya i dalej poplynelam . Rzadko komu mowie o tym co od jakiegos czytam , bo chociaz ksiazki nie sa gornolotne to ........podobaja mi sie czasem ,az za bardzo . Ta seria chociaz krotka zaspokoila moj apetyt na ten rodzaj lektury , a czesc Tie me jest jedna z najlepszych , bo najbardziej emocjonalna . Z lekkim zawsydzeniem powiem .PODOBALO MI SIE :)))

Długo czekałam na następną część, opowiadającą o przygodach miłosnych chłopaków z Sole Regreat, ale wreszcie mam ją na koncie i chyba jest to moja ulubiona część. Będę trochę spojlerować, więc jeśli ktoś nie czytał, to powiem tylko, że warto, a mojej dalszej wypowiedzi radzę nie czytać ;) Wiem, że mówiłam tak o dwóch innych ,ale ta część jest najbardziej emocjonalna i cieszę się, że autorka właśnie w taki sposób postanowiła to rozegrać. Kellen był dla mnie, jak dotąd najbardziej enigmatycznym członkiem zespołu i chociaż od początku w zasadzie było wiadomo, dlaczego zachowywał się w określony sposób i unikał seksu ( tego właściwego ;)) z kobietami, to dopiero w tej części odsłonił nam swoją tajemnicę i pokazał punkt widzenia i muszę powiedzieć, że sądziłam, że Dawn zajmie dłuższy czas, żeby go złamać, a jednak uległ ;) fajnie, że znalazł osobę, która nie tylko rozumie jego miłość do muzyki, ale też podziela tę sama pasję i ich spotkanie jest najlepszym dowodem na to, że najwyższy czas pozostawić swoją przeszłość za sobą. Osobiście uważam, że jego postępowanie, mimo że słodkie, było też bardzo autodestrukcyjne. Wierność swoją drogą, ale przymuszenie kogoś do złożenia konkretnej obietnicy nie jest fair, więc nie jestem wielką fanką jego zmarłej dziewczyny, bo uważam, że trochę egoistycznie wykorzystała fakt, że umiera, aby na zawsze związać ze sobą Kellena i skąpać go w poczuciu winy. Koniec konców, dobrze się skończyło i chwała Dawn za to ,że nie zrezygnowała ;) Ufff, ale się rozpisałam...no dobra POLECAM w każdym razie ;*

" Jego serce jest związane z jego przeszłością...
Kiedy gitarzysta rytmiczny Sole Regret, Kellen Jamison, przysiągł, że będzie wierny swojej narzeczonej i będzie kochać ją na zawsze, to miał to na myśli. Nigdy nie spodziewał się, że tak wcześnie w życiu straci ją przez raka. Jest pewien, że już nigdy nikogo nie pokocha, ale przeznaczenia ma dla niego inny plan.

Jej serce jest związane z jej pracą...
Kompozytorka nagrodzona Grammy i wirtuozka fortepianu, Dawn O'Reilly, jest przytłoczona terminami napisania piosenek, kapryśną muzą i wysokimi oczekiwaniami. Nie ma czasu by znaleźć miłość, ale szansa stara się zaingerować w jej starannie opracowane plany.

Ich przeznaczeniem jest spotkanie się...
Od chwili w której Kellen usłyszał najnowszą kompozycję Dawn, jego duch unosi się. Nie może się oprzeć poruszającej melodii i niezwykłej kobiecie, która ją stworzyła. Jego zainteresowanie staje się niezaprzeczalne; jej pasja nienasycona. Kellen pokazuje Dawn, iż w skrępowaniu linami można znaleźć wolność, podczas gdy jej zmysłowość nakłania go do uwolnienia jego ściśle kontrolowanej powściągliwości. Sznury, których Kellen użyje do zabezpieczenia ciała Dawn, będą siłą która ich razem zwiąże, czy ostatecznie zerwie między nimi wszelką więź?"

Typowa seria erotyczna, dla osób pełnoletnich. Nie moja bajka ale mimo wszystko czytam, chyba już bardziej z przyzwyczajenia. Mi ta seria nie przypadła do gustu, ale komuś może się podobać....

" Jego serce jest związane z jego przeszłością...

Jej...

Pani Cunning się rozkręciła.
Ta część cóż piękna, tyle można powiedzieć o relacji Kellena i Dawn. Najlepsza jest sytuacja w jakiej się poznali tak dobrze opisana że widziałam ją oczami wyobraźni.
Czytam dalej.
Polecam

Pani Cunning się rozkręciła.
Czytam dalej.
Polecam

W końcu coś więcej poza opisami gorącego seksu.

W końcu coś więcej poza opisami gorącego seksu.

no, no, no.. historia Kellyego to dopiero perełka. to takie niezwykłe, że facet potrafi dotrzymać obietnicy kobiecie nawet po śmierci i trwać uparcie w tym postanowieniu, aż do chwili gdy jego serce znowu nie zabije mocniej.

• 2015
  • Muzycy